Zenek dementuje duet z Edytą Górniak: Ja o niczym nie wiem! O rzekomej współpracy muzyk dowiedział się od nas [PLOTEK EXCLUSIVE]

Od kilku dni internet żyje dość egzotyczną kolaboracją króla disco polo i najpopularniejszej polskiej diwy. Okazuje się jednak, że... nigdy nie było jej w planach!

Tuż po tym, jak Edyta Górniakwskoczyła na scenę podczas występu Zenka Martyniuka na koncercie Wakacyjnej Trasy Dwójki, pojawiły się pogłoski o wspólnym muzycznym projekcie tej dwójki.

Zobacz wideo Zenek Martyniuk: Nie rozgraniczam gatunków muzycznych. Nagrywam piosenki, które wpadają w ucho

Echa plotek o egzotycznej kolaboracji króla disco polo i najpopularniejszej polskiej diwy nie milkną, a o komentarz na temat ich rzekomej współpracy pokusił się nawet Michał Wiśniewski. Wokalista między słowami sprzedał prztyczka w nos Edycie Górniak, sugerując, że ta "nie ma hitu na własne życzenie", ponieważ nie chce pracować z utalentowanymi muzykami. Lider "Ich Troje" nie przebierał w słowach. W dalszej części wypowiedzi wprost przyznał, że "nie widzi" tego duetu i dodał, że współpraca z Edytą nie jest Zenkowi Martyniukowi do niczego potrzebna.

Michał Wiśniewski, Edyta GórniakMichał Wiśniewski "nie widzi" duetu Martyniuka i Górniak. Dostało się Edi

Zenek Martyniuk jednak nie nagra duetu z Edytą Góniak?

Fanów zelektryzowała wiadomość krążąca od kilku dni w sieci, że wspólny projekt ich idoli jest już w trakcie przygotowań. Do tej pory jednak ani Edyta Górniak, ani Zenek Martyniuk nie odnieśli się do pojawiających się w mediach publikacji na temat rzekomego duetu. Postanowiliśmy zapytać samego zainteresowanego o kulisy tej współpracy. Ku naszemu zdziwieniu, artysta dowiedział się o projekcie z Górniak... od nas:

Ja o niczym nie wiem. Nie planuję żadnego projektu z Edytą Górniak i jestem zaskoczony pytaniem o naszą współpracę - mówi Zenek Martyniuk w rozmowie z Plotkiem.

Cóż, wygląda na to, że na hit od Edyty Górniak przyjdzie nam jeszcze poczekać. Też żałujecie, że ten duet to tylko senna projekcja naszych oczekiwań? 

Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan wróci do "M jak Miłość". Aktorka zdradziła swoje plany