Michał Kwiatkowski znalazł nową miłość po rozwodzie. Na Instagramie pochwalił się romantycznym zdjęciem z partnerem

Michał Kwiatkowski w końcu odnalazł miłość. Nowym partnerem pochwalił się na Instagramie. To prawdziwe ciacho!

Michał Kwiatkowski od lat mieszka we Francji, gdzie zajmuje się muzyką. Jego kariera z roku na rok nabiera tempa. Wokalista wciąż komponuje, koncertuje i ma nadzieję, że zdobędzie popularność co najmniej taką, jak jego młodszy brat Dawid Kwiatkowski. Mężczyzna także otwarcie mówi o swojej orientacji seksualnej i ostatnio pochwalił się nowym wybrankiem. Kim jest partner Michała?

Michał Kwiatkowski ma nowego partnera

Zdjęcie z ukochanym ukazało się na Instagramie artysty. Już po samym opisie możemy stwierdzić, że mężczyźni są w sobie bardzo zakochani i najwyraźniej Michał odnalazł szczęście.

Jakie cudowne jest życie, gdy jesteś w moim świecie (org. How wonderful life is when you’re in my world) - podpisał zdjęcie.
 

Pod postem pojawiło się wiele gratulacji i miłych słów. Wszyscy życzą Michałowi szczęścia, szczególnie że ostatnio przechodził trudne chwile.

Super widzieć Cię uśmiechniętego!
Cudowni! - czytamy w komentarzach.

Partnerem Michała Kwiatkowskiego jest Bixente Simonet. Podobnie jak jego kochany, także zajmuje się muzyką. Jest trenerem wokalnym i śpiewakiem operowym. Bixente pochodzi z Hiszpanii. Na jego Instagramie także znajdziemy ich wspólne zdjęcia, jednak on opublikował je już dwa tygodnie wcześniej.

 

Michał Kwiatkowski związki

Michał Kwiatkowski rozwiódł się ze swoim mężem, zaledwie po trzech latach małżeństwa. Artysta był związany z Maximem Assenzą. Para stanęła na ślubnym kobiercu w lipcu 2017 roku, a już pod koniec 2019 roku media obiegła informacja o kryzysie pary. W styczniu 2020 małżonkowie zdecydowali się na rozwód. Łącznie byli ze sobą pięć lat. Zdecydowali się pozostać w przyjacielskich stosunkach.

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu
Więcej o: