Michał Kwiatkowski wziął ślub z przystojnym Francuzem i wystąpił na jednej scenie z Elthonem Johnem. Przebije sławę Dawida?

Kwiatkowski - to dość popularne w Polsce nazwisko. Jednak w przestrzeni medialnej od razu kojarzy się z postacią Dawida, który podbił serca fanów swoim urokiem osobistym i talentem wokalnym. Od dawna wiadomo, że juror programu "The Voice of Poland" ma brata, który notabene rozpoczął karierę muzyczną dużo wcześniej niż Dawid. Starszy o 12 lat Michał, będąc w klasie maturalnej, wystąpił w "Szansie na sukces", wygrywając jeden z odcinków programu. W młodości zdecydował się na wyjazd do Francji. To właśnie tam założył rodzinę i rozwija swoją muzyczną karierę. Dawid jest z niego dumny?

Dawid Kwiatkowski może pochwalić się rzeszą fanów, a szczególnie młodziutkich fanek. Możliwe, że już niedługo jego starszy brat także nie będzie mógł opędzić się od muzycznych wielbicieli. Okazuje się, że kariera Michała Kwiatkowskiego z roku na rok nabiera szybszego tempa. Mężczyzna układa sobie życie w malowniczej Francji. Wokalista wciąż komponuje, koncertuje i ma nadzieję, że zdobędzie popularność co najmniej taką, jak jego młodszy brat w Polsce. Jak wyglądała jego muzyczna droga? 

Pamiętacie, co Dawid Kwiatkowski mówił o swoich fankach?

Zobacz wideo

Starszy brat Dawida Kwiatkowskiego robi międzynarodową karierę! Jak do tego doszedł? 

Michał Kwiatkowski to prawdziwy wirtuoz. Od początku swojego życia wiedział, że chce zostać muzykiem. Ukończył szkołę muzyczną w klasie fortepianu i puzonu, a równolegle rozwijał swoje umiejętności wokalne, biorąc udział w rozmaitych konkursach i zajmując w nich wysokie miejsca. Jako młody chłopak zdecydował się na wzięcie udziału w programie "Szansa na sukces". Zaśpiewał tam utwór "Maczo", robiąc ogromne wrażenie na publiczności, co miało wpływ na pozytywną ocenę jurorów. Michał zdobył pierwsze miejsce w wokalnym starciu. 

Brat Dawida Kwiatkowskiego nie ukrywał nigdy fascynacji językiem francuskim. Swoją umiejętność posługiwania się nim mógł zweryfikować w bardzo młodym wieku. Gdy miał zaledwie 19 lat, wyjechał z Polski. Osiedlił się właśnie we Francji i to tam postanowił rozwijać swoją karierę muzyczną. Wziął udział w popularnym programie "Star Academy", dzięki któremu mógł wystąpić na jednej scenie z Elthonem Johnem, Philem Collinsem czy Ricky Martinem. Duet z tak wybitnymi osobowościami otworzył polskiemu wokaliście drzwi do tego, by zaistnieć na francuskim rynku muzycznym. Michał wciąż tworzy autorskie utwory i nie poprzestał na wydaniu jednej płyty. Zapowiada kolejne projekty wokalne. 

 

Michał Kwiatkowski lubi wracać do Polski. To właśnie tu przyszedł na świat i nie zapomina o swoich korzeniach. Jest bardzo silnie związany z rodziną. Podczas jednego z dłuższych pobytów w kraju, wziął udział między innymi w "Tańcu z Gwiazdami" i programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Brat Dawida Kwiatkowskiego już dawno przyznał się, że jest homoseksualistą. Mężczyzna mówi o tym otwarcie. Na swoim profilu w mediach społecznościowych często chwalił się związkiem z przystojnym Francuzem - Maximem Assenzą. Para wzięła ślub w 2017 roku, jednak po pięciu latach zdecydowali się zakończyć małżeństwo. Para rozstaje się w pokojowej atmosferze.

Myślicie, że Michał Kwiatkowski zdobędzie większą popularność niż jego młodszy brat? O nim będzie jeszcze głośno! 

BWO 

Więcej o: