Zosia Ślotała wybrała się z narzeczonym na randkę. "W życiu musi być równowaga". Wyglądała olśniewająco!

Zosia Ślotała piątkowy wieczór spędziła w towarzystwie narzeczonego. Specjalnie na tę okazję zrobiła sobie piękny makijaż.

Zosia Ślotała i Kamil Haidar są parą od wielu lat, jednak dopiero w zeszłe wakacje postanowili się zaręczyć. Do tej wzruszającej chwili doszło na Mazurach, a wśród gości była między innymi Agnieszka Woźniak-Starak. Zakochani mają także dwójkę - 5-letnią córkę Ranię oraz 3-letniego synka Leonarda. Póki co ślub został odłożony na przyszły rok, a sama Zosia chce skupić się na swojej marce Petit Maison. Para stara się utrzymać iskrę i romantyzm w związku, więc wciąż chodzą ze sobą na randki.

Zosia Ślotała na randce z narzeczonym

Stylistka i projektantka pochwaliła się, że w piątkowy wieczór wybrała się z Kamilem na randkę. Jednak największą uwagę zwraca samo zdjęcie, ponieważ z tej okazji Zosia zrobiła się na bóstwo! Miała perfekcyjny, lecz delikatny makijaż, który podkreślił jej oczy. Ślotała spięła włosy i założyła kreację od Just Paul.

Date Night. W życiu musi być równowaga... Praca, dzieci, obowiązki, a potem czas tylko dla nas #momslife - napisała.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Zosia Ślotała ocenia styl Agaty Dudy. "Nie ma finezji ani polotu". Wspomniała też o Małgorzacie Trzaskowskiej [TYLKO U NAS]

 

Pod fotografią pojawiło się mnóstwo komplementów od internautów. Zachwycali się oni urodą Zosi.

Przepiękna, promienna.
Moja śliczna Zosia.
Zosia, ślicznie wyglądasz. Lubię ten twój błysk w oku.
Piękna sukienka. Równowaga bardzo ważna dla trwałości związku, w życiu nie jest się przecież tylko mamą i tatą - pisali.

ZOBACZ TEŻ: Zofia Ślotała i Kamil Haidar odwołali ślub. "Nie jest mi przykro"

Zgadzacie się z opiniami fanów?

Zobacz wideo Zosia Ślotała o planach ślubnych:
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.