Zapłakana Kim Kardashian z Kanye Westem w samochodzie na parkingu. Celebrytka nie mogła zapanować nad emocjami
Czarne chmury zawisły nad małżeństwem Kim Kardashian i Kanyego Westa. Po tym, jak raper publicznie skrytykował rodzinę żony i opowiedział o planach aborcji pierwszego dziecka, ruszyła fala spekulacji, jakoby jedna z najpopularniejszych celebryckich par na świecie miała się rozwieść. Informowaliśmy już, że Kim ponoć spotkała się z prawnikami w tej sprawie. Teraz w sieci pojawiły się zdjęcia, jak Kardashianka zanosi się płaczem w aucie u boku Westa.
Kim Kardashian kłóci się z Kanye Westem w samochodzie na lotnisku
Takiego zdjęcia Kim Kardashian i Kanyego Westa świat nie widział chyba nigdy. Idealnie oddaje jednak ono to, co musi aktualnie dziać się w ich związku. Para nie przestaje się kłócić i choć dla dobra dzieci starają się walczyć o małżeństwo, chyba nie znaleźli jeszcze odpowiedniego lekarstwa.
Kim Kardashian, Kanye West FORUM
Kanye wprawdzie przeprosił publicznie za swoje zachowanie, ale nadal ma poważne problemy związane z zaburzeniem afektywnym dwubiegunowym. Kim nie wie, jak pomóc mężowi, a na prześmiewcze komentarze męża w mediach nie ma siły. Kto wie, być może faktycznie czeka nas rozwód roku? W końcu celebrytka i raper nie byliby pierwszą parą, która tak niespodziewanie pogrążyła się w kryzysie. Ostatnio poczyniliśmy artykuł na temat hollywoodzkich małżeństw, które medialnie świeciły przykładem, ale prywatnie... Sami zresztą przeczytajcie!
-
Królowa Elżbieta zadbała o Harry'ego? Wydała rozkaz, by wszyscy na pogrzebie byli ubrani tak jak on. "Istniało ryzyko żenady"
-
Księżna Kate na pogrzebie księcia Filipa. Królowa Elżbieta podarowała jej specjalny dodatek
-
Pogrzeb księcia Filipa. Pogrążeni w smutku Karol, William i Harry pożegnali męża królowej Elżbiety II [ZDJĘCIA]
-
Królowa Elżbieta II żegna księcia Filipa na kilka godzin przed pogrzebem. "Chciała podzielić się prywatnym zdjęciem"
-
Harry i William razem pierwszy raz od roku. Po pogrzebie księcia Filipa zamienili ze sobą kilka zdań. To pojednanie?
- "Power Couple". Przykuta do słupa Agata Rubik była wściekła na Piotra. "Dlaczego mnie nie obroniłeś? Mogłeś się podstawić"
- Finał "The Voice Kids". Poznaliśmy zwycięzcę czwartej edycji muzycznego show! "Wielkie gratulacje od całej ekipy"
- To ją wybrałby książę Filip, gdyby nie królowa Elżbieta II. Kim była Osla Benning?
- Agnieszka Kaczorowska bawi się z córką w salonie. Fani nie mają wątpliwości. "Córka idzie w ślady mamy"
- Emocje wzięły górę. Królowa Elżbieta otarła łzy na pogrzebie księcia Filipa