Zapłakana Kim Kardashian z Kanye Westem w samochodzie na parkingu. Celebrytka nie mogła zapanować nad emocjami

Paparazzi przyłapali Kim Kardashian i Kanyego Westa na parkingu w Wyoming. Dawno nie widzieliśmy celebrytki w takim stanie.

Czarne chmury zawisły nad małżeństwem Kim Kardashian i Kanyego Westa. Po tym, jak raper publicznie skrytykował rodzinę żony i opowiedział o planach aborcji pierwszego dziecka, ruszyła fala spekulacji, jakoby jedna z najpopularniejszych celebryckich par na świecie miała się rozwieść. Informowaliśmy już, że Kim ponoć spotkała się z prawnikami w tej sprawie. Teraz w sieci pojawiły się zdjęcia, jak Kardashianka zanosi się płaczem w aucie u boku Westa.

POLECAMYKris Jenner ma 64 lata, a wygląda na 40. Zainwestowała w świetnych specjalistów. Spójrzcie, jak zmieniała się jej twarz

Zobacz wideo North West zbudowała dla lalek dom kwarantanny

Kim Kardashian kłóci się z Kanye Westem w samochodzie na lotnisku

Takiego zdjęcia Kim Kardashian i Kanyego Westa świat nie widział chyba nigdy. Idealnie oddaje jednak ono to, co musi aktualnie dziać się w ich związku. Para nie przestaje się kłócić i choć dla dobra dzieci starają się walczyć o małżeństwo, chyba nie znaleźli jeszcze odpowiedniego lekarstwa. 

Kim Kardashian, Kanye WestKim Kardashian, Kanye West FORUM

Kanye wprawdzie przeprosił publicznie za swoje zachowanie, ale nadal ma poważne problemy związane z zaburzeniem afektywnym dwubiegunowym. Kim nie wie, jak pomóc mężowi, a na prześmiewcze komentarze męża w mediach nie ma siły. Kto wie, być może faktycznie czeka nas rozwód roku? W końcu celebrytka i raper nie byliby pierwszą parą, która tak niespodziewanie pogrążyła się w kryzysie. Ostatnio poczyniliśmy artykuł na temat hollywoodzkich małżeństw, które medialnie świeciły przykładem, ale prywatnie... Sami zresztą przeczytajcie!

Amber Heard i Johnny Depp sięgnęli dna, obrzucając się oskarżeniami. Nie oni jedni. Katie Holmes musiała chronić córkę przed Cruisem!

Więcej o: