Wojciech Szczęsny na zdjęciu z Cristiano Ronaldo. Marina Łuczenko rozpływa się nad sukcesem męża. "Dumna żona"

Klub, w którym na bramce stoi Wojciech Szczęsny, zdobył mistrzostwo Włoch. Marina pęka z dumy!

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny tworzą zgrane małżeństwo od ponad czterech lat. Ze względu na pracę piłkarza, oboje mieszkają na stałe we Włoszech, gdzie również wychowują wspólnie syna Liama. W niedzielę odbył się mecz o mistrzostwo Włoch pomiędzy Juventusem a Sampdorią. Szczęśliwie dla Szczęsnego to właśnie jego klub zgarnął puchar, o czym dumna żona nie omieszkała pochwalić się u siebie na Instagramie. Przy okazji udostępniła również zdjęcie męża z szatni, na którym pozuje także Cristiano Ronaldo

ZOBACZ TEŻ: Marina pozuje przed prywatnym samolotem i narzeka na brak wakacji. Internautka: Wygląda, jakby miała je pani cały rok

Marina Łuczenko świętuje wygraną męża

Marina od czasu, gdy związała się z Wojciechem Szczęsnym, zaczęła naturalnie interesować się nieco piłką nożną. Niedzielny wieczór był dla piosenkarki bardzo ekscytujący, bowiem jej mąż brał udział w meczu o puchar Włoch. Udało mu się nie przepuścić żadnego gola, dzięki czemu Juventus sięgnął po zwycięstwo. Piosenkarka chętnie chwaliła się sukcesem klubu męża na Instagramie. 

Mój mąż Wojciech Szczęsny mistrzem Włoch po raz trzeci. Dumna żona. (...) Masa genialnych interwencji i czyste konto - czytamy na jej InstaStories.

Marina Łuczenko Wojciech SzczęsnyMarina Łuczenko Wojciech Szczęsny instagram.com/marina_official/

Marina udostępniła też zdjęcie z szatni, które zamieścił na swoim profilu jej mąż. Pozuje tam z pozostałymi zawodnikami, w tym także z Cristiano Ronaldo. Tam również zostawiła uroczy komentarz. 

Gratulacje nasz mistrzu - napisała pod zdjęciem.
 

Nam również nie pozostaje nic innego, jak tylko pogratulować!

ZOBACZ: Marina i Wojciech Szczęśni wybudowali dla syna domek w pięknie zaaranżowanym ogrodzie. "Liamek już tutaj psoci"

Zobacz wideo Liam Szczęsny śpiewa znaną piosenkę. Co za głos!