Siostra Roberta Lewandowskiego dodała pierwsze zdjęcie córki. Widokiem dziewczynki zachwyciła się popularna ciocia

Siostra Roberta Lewandowskiego, Milena Lewandowska-Miros, po raz pierwszy opublikowała zdjęcie swojej drugiej pociechy. Dziewczynka urodziła się miesiąc temu, a już zebrała spore grono fanów. Swoją miłość do malucha wyraziła również Anna Lewandowska!

Siostra Roberta LewandowskiegoMilena Lewandowska-Miros, ma ogromny powód do radości. Miesiąc temu urodziła córeczkę, którą teraz pochwaliła się w mediach społecznościowych. Po raz pierwszy opublikowała zdjęcie dziewczynki, które zebrało mnóstwo pozytywnych komentarzy. Wirtualny wyraz miłości pod fotografią zostawiła również sama popularna ciocia malucha, Anna Lewandowska

Siostra Roberta Lewandowskiego pokazała córkę

Ostatnie miesiące były dla rodziny Lewandowskich obfite w ważne wydarzenia życiowe. Na początku maja żona popularnego piłkarza urodziła drugą córkę, Laurę, a zaledwie kilka tygodni później na świat przyszła kolejna bliska celebrytom dziewczynka. Mowa o dziecku siostry Roberta, Mileny. Wieść o ciąży kobiety pojawiła się w mediach tuż po ogłoszeniu, że Ania spodziewa się kolejnej pociechy. Milena oficjalnie potwierdziła tę informację dopiero w maju, publikując zdjęcia ze sporych rozmiarów brzuszkiem. Dzisiaj już może pochwalić się fotografią miesięcznej córeczki. Tylko spójrzcie na ten uroczy widok!

Córka Mileny Lewandowskiej-MirosCórka Mileny Lewandowskiej-Miros Instagram/ @lewandowskamilena7

Dumna mama ze wzruszeniem opisała zdjęcie swojego dziecka

Mój punkt widzenia - czytamy na instagramowym profilu Mileny.

Pod fotografią zaroiło się od pozytywnych komentarzy internautek. A swój zachwyt nad dziewczynką wyraziła sama Anna Lewandowska, publikując emotikonę w kształcie serca. To wirtualne i wizualne wyznanie miłości mówi więcej niż tysiąc słów. 

Magia życia!
Jaki piękny widok...
Cały świat - piszą użytkownicy mediów społecznościowych.

My również uważamy, że Robert Lewandowski może być dumny ze swojej małej siostrzenicy!