Ewa Wachowicz relaksuje się na urlopie i pozuje w warkoczach. "Jak nastolatka"

Ewa Wachowicz odpoczywa na wakacjach. Pokazała fotkę z urlopu w dość nietypowym wydaniu. Internauci są zachwyceni.

Sezon urlopowy w pełni trwa. W tym roku, po domowej izolacji, większość z nas marzyła o odpoczynku. Gwiazdy też miały podobnie. Mimo wielu restrykcji bardzo spora część z nich zdecydowało się na zagraniczne wczasy. Ewa Wachowicz na wakacje wyjechała do Chorwacji, a zdjęcia z wyjazdu chętnie pokazuje na Instagramie. Trzeba przyznać, że w wakacyjnym wydaniu wygląda świetnie.

Zobacz tez: Ewa Wachowicz w bikini pozdrawia z wakacji w Chorwacji. Internauci zachwyceni. "Najpiękniejsza kobieta Europy"

Ewa Wachowicz odpoczywa na wakacjach w Chorwacji.

Ewa Wachowicz w tym roku postawiła na słoneczną Chorwację. Teraz pochwaliła się zdjęciem w dość nietypowym stroju. Była Miss Polonia zapozowała w krótkich szortach, sportowej koszulce i warkoczach. Wygląda jak nastolatka!

Jeszcze wspomnienie z wczorajszego spaceru po gaju oliwnym...a już dziś pozdrawiam z podróży do domu - podpisała zdjęcie.
 

Większość fanów gwiazdy, również podziela nasze zdanie. Pod postem pojawiło się wiele komplementów i miłych słów.

Co to za nastolatka?
Wygląda Pani jak 20-stka!
Cudownie jak nastolatka - czytamy w komentarzach.

Warto przypomnieć, że Ewa Wachowicz w październiku skończy 50 lat. Jednak patrząc na to, jak się prezentuje aż trudno w to uwierzyć. Miss Polonia 1992 jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie relacjonuje nie tylko kulisy swojej pracy, ale również zdradza nieco ze swojego życia prywatnego.

Zobacz też: Ewa Wachowicz chwali się sesją do "jak na razie tajnego projektu". Suknia jak na ślub w plenerze! "Cudna baletnica"

Więcej o: