Ewa Wachowicz chwali się sesją do "jak na razie tajnego projektu". Suknia jak na ślub w plenerze! "Cudna baletnica"

Ewa Wachowicz opublikowała w sieci zdjęcie, które wykonane zostało na potrzeby nowego projektu, nad którym obecnie pracuje była Miss Polonia. Fani w euforii.

Ewa Wachowicz tytuł Miss Polonii zyskała już prawie 30 lat temu, ale nadal obecna jest w polskiej przestrzeni medialnej. Wszystko to za sprawą miłości do gotowania. Celebrytka ma bowiem na swoim koncie autorski program kulinarny i jest właścicielką wysoko ocenianych restauracji. Teraz piękna blondynka wstawiła na swój Instagram post, który wydaje się być zapowiedzią nowego projektu. Fani nie szczędzą komplementów.

Zobacz wideo Ewa Wachowicz o swoich treningach: "Jestem dla siebie najsurowszym trenerem"

Ewa Wachowicz w białej sukni

W sobotę na instagramowym koncie Ewy pojawiła się piękna fotografia. Wachowicz pozuje na trawie na tle gór w białej sukience. Dopasowała do niej czarne ciężkie buty i szeroki uśmiech. Zakomunikowała, że to pierwsze efekty jej nowego projektu, o którym jeszcze nie może mówić.

Zdjęcia do jak na razie tajnego projektu... Pogoda dopisuje! Jak tam u Was? - dopytywała.
 

Fani wpadli w euforię i posypało się mnóstwo komplementów.

Ależ cudna baletnica!
Ślicznie pani wygląda, a suknia cacko!
Piękna kobieta. Zwiewna, naturalna. Zawsze mnie Pani zachwyca swoim zjawiskowym wyglądem.

Cóż, nie dziwimy się. Gwiazda skończy w październiku 50 lat, a wygląda na zdecydowanie mniej. Piękną sylwetkę może zawdzięczać nie tylko zdrowej diecie, ale przede wszystkim różnym aktywnościom fizycznym, które praktykuje od lat. Ewa przyznała kiedyś, że uwielbia nordic walking, czyli spacery ze specjalnymi kijkami. Gwiazda Polsatu jest też fanką - popularnej zwłaszcza w okresie izolacji - jogi.

ZOBACZ TEŻ: Ewa Wachowicz znów wspomina wybory Miss World. Na zdjęciu pozuje ze znanym gwiazdorem. "Nic się pani nie zmieniła"