Ewa Wachowicz w bikini pozdrawia z wakacji w Chorwacji. Internauci zachwyceni. "Najpiękniejsza kobieta Europy"

Ewa Wachowicz pochwaliła się fotką z wakacji, jakie spędza w słonecznej Chorwacji. Internauci nie szczędzili jej komplementów.

Ewa Wachowicz w październiku skończy 50 lat, jednak patrząc na to, jak się prezentuje aż trudno w to uwierzyć. Miss Polonia 1992 jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie relacjonuje nie tylko kulisy swojej pracy, ale również zdradza nieco ze swojego życia prywatnego. Tak było i tym razem, gdy podzieliła się zdjęciem w samym bikini, które powstało podczas jej urlopu w Chorwacji. 

ZOBACZ TEŻ: Ewa Wachowicz chwali się sesją do "jak na razie tajnego projektu". Suknia jak na ślub w plenerze! "Cudna baletnica"

Ewa Wachowicz w bikini na wakacjach

Sezon urlopowy trwa. Mimo wielu restrykcji bardzo dużo osób zdecydowało się na zagraniczne wczasy. Nie jest inaczej wśród gwiazd rodzimego show-biznesu. Ewa Wachowicz postawiła na słoneczną Chorwację, co bacznie zrelacjonowała na Instagramie. Pochwaliła się fotką w samym stroju kąpielowym.

W zachodzącym słońcu, przez przypadek zrobione zdjęcie. Złota godzina! Każdy, kto robi fotografie, uwielbia ten moment! - czytamy pod postem. 
 

Ewa Wachowicz w bikini prezentuje się świetnie. Takiego samego zdania są fani, którzy gromko ją komplementują w komentarzach. 

To nie przypadek. To dlatego, że pojawiła się najpiękniejsza kobieta Europy. W odpowiednim miejscu i czasie a reszta sama się dostosowuje.
Mnie już brakło słów zachwytu, siedząc nad Wisłą w Krakowie.
Jak już pisałem kiedyś milion dolarów - piszą pod zdjęciem. 

Podzielacie ich zachwyty? 

ZOBACZ: Ewa Wachowicz ofiarą oszustów! Pokazała, jak działają. Ostrzega: Nie wierzcie w te reklamy, nie kupujcie tego

Zobacz wideo Ewa Wachowicz o swoich treningach: "Jestem dla siebie najsurowszym trenerem"
Więcej o: