Agnieszka Fitkau-Perepeczko o miesiącu miodowym z mężem: Nie wychodziliśmy na zewnątrz, bo tak byliśmy siebie spragnieni

Agnieszka Fitkau-Perepeczko opowiedziała o małych przyjemnościach i życiu uczuciowym. Przy okazji wspomniała o relacji łączącej ją z nieżyjącym mężem Markiem Perepeczko.

Agnieszka Fitkau-Perepeczko i Marek Perepeczko byli szczęśliwym małżeństwem przez 40 lat. Serialowy Janosik odszedł w 2005 roku i od tamtej pory aktorka jest sama. Ostatnio udzieliła wywiadu, w którym wspominała zmarłego męża. 

Agnieszka Fitkau-Perepeczko o życiu miłosnym

Aktorka po śmierci swojej największej miłości nie odnalazła szczęścia u boku innego mężczyzny. W rozmowie z "Na żywo" Fitkau-Perepeczko stwierdziła, że woli starszych mężczyzn. Stara się cieszyć małymi przyjemnościami. 

Niestety, utarło się, że mężczyzna im starszy, tym lepszy, a kobieta, która przekroczyła 70. to stara raszpla. To okrutne i niesprawiedliwe! Dyskutujemy o tym na moim profilu i dochodzimy do wniosku, że trzeba czerpać radość z małych rzeczy. Mnie cieszy dobrze wysmażony stek, który mogę zjeść na moim tarasie z kieliszkiem wina, dobra książka - mówiła Agnieszka Fitkau-Perepeczko.

Agnieszka zdradziła, że dostała ostatnio list od pewnej kobiety. Informowała, że dom, w którym ona i Marek spędzili miesiąc miodowy, nada stoi. Celebrytka przy okazji wspomniała, co się działo podczas upojnych nocy. 

Spaliśmy na sienniku, pod wielką, białą pierzyną, i prawie nie wychodziliśmy na zewnątrz, bo tak byliśmy siebie spragnieni. Te wspomnienia sprawiają, że czuję się szczęśliwa, mimo że nie ma go już 14 lat... - wspominała.

Dla Agnieszki Fitkau-Perepeczko mąż Marek Perepeczko był wielką miłością. Aktorka twierdzi, że żaden mężczyzna nie może się z nim równać.

On był jedyny i niepowtarzalny. Zdarzają mi się fascynacje, nawet dużo młodszymi mężczyznami, którzy piszą dla mnie wiersze, ale i tak zawsze moje szare komórki wygrywają z namiętnością - stwierdziła.

Każdemu życzymy tak wspaniałej i niezapomnianej miłości!

Zobacz wideo Pary z 50-letnim stażem o sekretach udanego związku
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.