Tomasz Kammel zrobił mamie spektakularną niespodziankę z okazji swoich urodzin. "Mina bezcenna"

Tomasz Kammel niedawno obchodził 49. urodziny. Z tej okazji zabrał mamę na obiad. Przyleciał po nią helikopterem.

Tomasz Kammel stroni od eksponowania swojego życia rodzinnego w mediach społecznościowych. Bardzo sporadycznie publikuje zdjęcia z ukochaną czy najbliższymi. Tym razem zrobił wyjątek i zrelacjonował niespodziankę, jaką przygotował dla swojej mamy. Jej mina mówi wszystko.

ZOBACZ TEŻ: Tomasz Kammel sprzedaje luksusowy samochód. "Jest ciągle nowy i boski". Cena używanego pojazdu zwala z nóg

Tomasz Kammel zabrał mamę na obiad helikopterem

Kilka dni temu Tomasz Kammel obchodził 49. urodziny. Prezenter TVP z tej okazji zdecydował się zrobić niespodziankę swojej mamie. Umówił się z nią na urodzinowy obiad, jednak nie wspominał wcześniej, że wybiorą się na niego helikopterem. Wraz z zaprzyjaźnionym pilotem wylądował tuż przed domem mamy. Ta nie kryła zaskoczenia.

Umówiłem się z mamą, że pojedziemy na urodzinowy obiad. Zamiast jechać, polecieliśmy. Wylądowaliśmy na jej łące przed domem - mina mamy bezcenna. Sami zobaczcie. Jak dobrze mieć szalonych znajomych - relacjonuje Kammel.

Tomasz Kammel dokładnie zrelacjonował wspólny lot, zamieszczając kilka zdjęć z pokładu. Mina mamy prezentera mów nam, że bardzo jej się podobało. Zobaczcie zresztą sami.

Internauci są pod wrażeniem nie tylko oryginalnego pomysłu, ale też urody mamy prezentera.

Ładna mama to i ładny syn. 100 lat!
Mama może być dumna z Ciebie super mieć takiego syna
To się nazywa porządna niespodzianka. Super pomysł - piszą pod postem.

Wybralibyście się na wspólny lot z Tomaszem Kammelem?

ZOBACZ: Tomasz Kammel skrytykował gwiazdy. Nie przebierał w słowach: Wprowadzacie degrengoladę, pożywkę dla pandemii strachu

Więcej o: