Julia Wieniawa pokazała najmłodszą siostrę. Wybrały się razem na lody. Podobne?

Julia Wieniawa pokazała obserwatorom swoją siostrę. Czy Kornelia jest podobna do sławnej aktorki?

Julia Wieniawa jest prawdziwą gwiazdą Instagrama. Na jej profilu zebrało się już ponad 1,7 miliona obserwujących i wiele polskich gwiazd może jej pozazdrościć takiego wyniku. Aktorka dzieli się tam przede wszystkim swoim życiem zawodowym, ale również tym prywatnym. Ostatnio pochwaliła się zdjęciem z młodszą siostrą. Kornelia ma z show-biznesem niewiele wspólnego.

Zobacz wideo Karolina Pisarek chce być bardziej znana od Julii Wienawy?

Julia Wieniawa pokazała siostrę

21-letnia gwiazda ma trzy przyrodnie siostry. Ze strony matki: Wiktorię i Kornelię Parzyszek, a ze strony ojca: Alicję Wieniawę-Narkiewicz. Julia od czasu do czasu pokazuje w swoich mediach społecznościowych ich wizerunki.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Julia Wieniawa opowiedziała o swoim apartamencie za dwa miliony. Trzy balkony, taras i dżungla na dachu

Ostatnio Wieniawa postanowiła spędzić trochę czasu z najmłodszą siostrą, Kornelią. Dziewczyny z okazji sprzyjającej pogody wybrały się na lody. Nie zabrakło oczywiście wspólnych fotek. Wyglądają na nich niczym modelki! Widać, że są ze sobą blisko.

Julia WieniawaJulia Wieniawa instagram/juliawieniawa

Obie siostry postawiły na prawdziwie letnie stylówki. Julka zdecydowała się na długą aż do ziemi sukienkę na ramiączkach. Do tego dobrała lawendowe sandałki z odkrytymi palcami oraz przezroczystą torebkę Chanel. Kornelia miała na sobie uroczą sukienkę w kwiaty i słodką opaskę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Julia Wieniawa wybrała się na trening z Maciejem Musiałowskim. Kolejny etap znajomości? Spędzają ze sobą wolne chwile

Uważacie, że siostry są do siebie podobne? Może Kornelia, tak jak Julka, również zostanie aktorką lub piosenkarką?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.