Ewelina Lisowska przyznała, że przytyła. Internauci się nie zgadzają: Chciałabym tak "przytyć"

Ewelina Lisowska pokazała zdjęcie z wakacji. Dodatkowo przyznała, że w ostatnim czasie trochę przytyła. Internauci są innego zdania.

Ewelina Lisowska zyskała popularność, dzięki udziałowi w programie "X Factor". Choć zajęła czwarte miejsce, jej kariera zdecydowanie nabrała tępa po muzycznym show. Obecnie aktywnie prowadzi media społecznościowe, w których zyskała sporą rzeszę fanów, śledzących jej poczynania. Ostatnio zamieściła zdjęcie z wakacji, na którym pozuje w krótkich szortach. Jednak uwagę zwrócił przede wszystkim podpis.

Ewelina Lisowska przyznała, że przytyła

W opisie pod zdjęciem wokalistka wyznała, że przybrała na wadze. Jednak na zamieszczonej fotce wygląda świetnie, co też zauważyli internauci.

Tak. Wiem. Przytyłam. Życie - napisała.

Nic dziwnego, że post skomentowało wiele osób, które zachwycały się Lisowską. 

Przytycie czasami jest na plus.
Chyba każda kobieta chciałbym tak przytyć? Wyglądasz świetnie!
Chciałabym tak "przytyć" - czytamy pod zdjęciem.
 

Warto dodać, że wokalistka prowadzi bardzo aktywny tryb życia i zachwyca dobrą kondycją. Na jej instagramowym profilu znajdziemy wiele zdjęć przedstawiających umięśniona sylwetkę. My, podobnie jak fani, nigdzie nie widzimy nadprogramowych kilogramów.

Ewelina Lisowska kariera

Ewelina Lisowska popularność zyskała w 2012 roku, kiedy wystąpiła w programie "X Factor". Choć była typowana na zwyciężczynię, ostatecznie zajęła czwarte miejsce. Rzeczywistość wszystko zweryfikowała i pokazała, że to ona i Dawid Podsiadło byli triumfatorami drugiego sezonu show TVN-u. Kariera nabrała tempa, a piosenkarka nigdy nie budowała jej poprzez opowiadanie o życiu prywatnym. Zdarzyło jej się kiedyś jednak wystąpić z siostrami w "Dzień Dobry TVN".

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.