Piotr Kraśko po czterech latach odchodzi z "DD TVN". Żegna go Kinga Rusin: Bracie! Powodzenia w "Faktach"

Piotr Kraśko odchodzi z "Dzień Dobry TVN". Na Instagramie pożegnała go Kinga Rusin, z którą tworzył duet od kilku lat.

Na początku tygodnia Justyna Pochanke poinformowała, że po prawie 20 latach odchodzi z "Faktów" i żegna się ze stacją TVN. Nie podała powodu swojej decyzji, ale na korytarzach jej współpracownicy snują teorie, że wraz z mężem planują wyprowadzkę z Polski. Już wiadomo, kto ją zastąpi. Na jej miejsce został wybrany Piotr Kraśko, który z tego powodu odchodzi z "Dzień Dobry TVN" po czterech latach.

Zobacz wideo Piotr Kraśko o wyczynach Kingi Rusin w Hollywood

Piotr Kraśko odchodzi z "DD TVN"

Piotr Kraśko w śniadaniówce tworzył zgrany duet z Kingą Rusin. Świetnie się dogadywali, gdyż od lat się przyjaźnią - znają się od dzieciństwa. Jego odejście zostało już ogłoszone oficjalnie, dlatego prezenterka mogła pożegnać go na swoim profilu na Instagramie. Dodała wpis oraz kilka ich wspólnych zdjęć, które będą dla niego pamiątką.

Piotrek, Bracie! Teraz już mogę publicznie powiedzieć: gratulacje i powodzenia w "Faktach"! To były wspaniałe wspólne cztery lata w "Dzień Dobry TVN"! A takich zdjęć już więcej nie będzie... Nowe czasy, nowe wyzwania przed nami!
 

Internauci nie ukrywają swojego smutku z powodu odejścia Kraśki:

Ale jak to?! Moja ulubiona para.
Najlepsza para prowadząca, klasa sama w sobie. Trudno, pozostaje się z tym faktem pogodzić.
Szkoda, ale powodzenia - piszą.

Wielu jednak życzy mu powodzenia w nowej roli oraz zapewnia, że będzie go oglądać w "Faktach". A co z Kingą Rusin w "DD TVN"? Jak na razie nie wiadomo, jak potoczą się jej losy. Jednak domyślamy się, że władze stacji już mają swoje typy gwiazd, które mogłyby się znaleźć u jej boku.

A wy kogo byście widzieli obok Kingi Rusin w "Dzień Dobry TVN"?