Piotr Kraśko zastąpi Justynę Pochanke w "Faktach"! Co z "DD TVN"? Podobno podjął już decyzję

Justyna Pochanke po 19 latach współpracy ze stacją TVN zdecydowała się odejść. Jej miejsce w TVN24 i "Faktach" ma zająć Piotr Kraśko.

Piotr Kraśko współpracuje z TVN Discovery Polska od 2016 roku. Wcześniej był związany z Telewizją Polską i przez wiele lat prowadził główne wydanie "Wiadomości". Wraz z przejściem do nowej stacji rozpoczął współpracę z Kingą Rusin i od tej pory współprowadził program śniadaniowy "Dzień dobry TVN". Dodatkowo mogliśmy go widywać na antenie TVN24 BIS, gdzie był gospodarzem programu "Fakty z zagranicy". Wraz z odejściem Justyny Pochanke zmienią się jego obowiązki. 

Zobacz wideo Piotr Kraśko o imprezie Kingi Rusin w Hollywood: "Amerykanie są bardzo specyficzni"

Piotr Kraśko zastąpi Justynę Pochanke

Justyna Pochanke po 19 latach współpracy ze stacją TVN zrezygnowała z pracy. Nie podała konkretnego powodu, dlaczego zdecydowała się odjeść. Na jej miejsce jest już kandydat. 

ZOBACZ: Justyna Pochanke odchodzi z "Faktów" TVN i TVN24! Wysłała pożegnalnego maila do pracowników

Piotr Kraśko jest ceniony przez współpracowników. Redaktor naczelny "Faktów" docenia podejście dziennikarza do jego pracy. 

Świetnie nam się współpracowało z Piotrem przez ostatnie 4 lata. Cenię jego profesjonalizm, indywidualny styl i szeroką wiedzę niezbędną w newsach. Jestem pewien, że jego pasja i doświadczenie dziennikarskie będą dodatkowym wzmocnieniem zespołu tworzącego najlepszy program informacyjny w Polsce - mówi Michał Samul, szef pionu informacji TVN, redaktor naczelny "Faktów" i TVN24.

Dziennikarz ma jeszcze w lipcu poprowadzić główne wydania "Faktów". Piotr bardzo się cieszy z powrotu do redakcji newsowej. 

To wielki zaszczyt dołączyć do tak fantastycznej ekipy, którą od lat szczerze podziwiam. Wierzę, że to początek niezwykłej zawodowej przygody i najwspanialszego dziennikarskiego wyzwania - mówił Piotr Kraśko.

Według Wirtualnych Mediów Kraśko ma zrezygnować z programu śniadaniowego. Jeśli nieoficjalne informacje zostaną potwierdzone, to kto poprowadzi program śniadaniowy z Kingą Rusin?

Więcej o: