Wojciech Mazolewski upamiętnił Piotra Woźniaka-Staraka. "Dziękuję za piękny i twórczy czas". Muzyk pokazał wspólne zdjęcie

Wojciech Mazolewski zamieścił na Instagramie zdjęcie z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. W ten sposób uczcił urodziny tragicznie zmarłego producenta.

Piotr Woźniak-Starak zginął w wyniku tragicznego wypadku 18 sierpnia 2019 roku na jeziorze Kisajno na Mazurach. Śmierć producenta opłakiwała nie tylko żona producenta Agnieszka Woźniak-Starak i jego rodzina, ale także wiele popularnych osób. Wojciech Mazolewski przyjaźnił się z biznesmenem i z okazji jego urodzin, zamieścił refleksyjny post. 

ZOBACZ: Daria Ładocha wspomina śmierć Piotra Woźniaka-Staraka. "Bałam się zadzwonić do Agnieszki"

Zobacz wideo Edward Miszczak o Piotrze Woźniaku-Staraku: "Człowiek dotknięty palcem bożym"

Wojciech Mazolewski wspomina Piotra Woźniaka-Staraka

10 lipca Piotr Woźniak-Starak obchodziłby 40. urodziny. Tego dnia Wojciech Mazolewski zamieścił wspólnie zdjęcie z producentem i podzielił się wspomnieniami o przyjacielu. Artysta ciepło wspominał relację z biznesmenem i podziękował za wspólnie spędzony czas. Stwierdził, że będzie pielęgnował wspomnienia o Piotrze. 

Piotrek skończyłby dziś 40 lat. Wspaniały człowiek i artysta, którego energia i wielkoduszność wprawiała wszystko w ruch. Siła i pamięć tych chwil jest i będzie z nami. Dziękuję za piękny i twórczy czas, jakiego doświadczaliśmy wspólnie. To zawsze zostanie z nami i będzie się manifestowało w pożyteczny sposób - napisał Mazolewski na Instagramie
 

Pod publikacją nie zabrakło komentarzy. Internauci zauważyli, że artysta jako jedyny uczcił w mediach społecznościowych urodziny Piotra. 

Wielki dramat i oczywiście smutno
Nie tak miało być
Do dziś na samą myśl mam ciarki. A to już prawie rok - pisali obserwatorzy

18 sierpnia minie rok od tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Producent filmowy płynął swoją motorówką wraz ze znajomą i oboje wypadli z niej podczas wykonywania manewru skrętu. Kobiecie udało się dopłynąć do brzegu o własnych siłach. Poszukiwania Woźniaka-Staraka trwały pięć dni. Ciało producenta zostało znalezione w jeziorze, biegli stwierdzili, że mężczyzna zginął na miejscu. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.