Anna Lewandowska gotowa na randkę z Robertem. "Włos zrobiony, szybki makeup, fajna kiecka". Plany "zepsuły" im córki

Anna i Robert Lewandowscy mieli spędzić wieczór ze znajomymi. Jednak plany nie poszły po ich myśli.

Za Robertem Lewandowskim bardzo intensywny sezon. Napastnik skończył go jako król strzelców Bundesligi, król strzelców Pucharu Niemiec i lider strzelców Ligi Mistrzów. W końcu przyszedł czas na krótki urlop, na który wybrała się cała rodzinka Lewandowskich. Trenerka i piłkarz postanowili jeden wieczór poświęcić dla siebie i swoich przyjaciół, jednak ktoś zepsuł im wszystkie plany. A zrobiły to... Klara i Laura!

Zobacz wideo Anna Lewandowska zaprosiła Roberta na trening. Dał radę?

Anna i Robert Lewandowscy na randce w domu

Anna Lewandowska udostępniła na swoim Instagramie wakacyjną fotografię. Widzimy na nim Lewą, która jest gotowa na wieczorne wyjście. Jak sama napisała, planowała wybrać się na randkę ze swoim mężem, a także spotkać się ze znajomymi. Z tej okazji zdecydowała się na elegancką kreację, mocniejszy makijaż i rozmierzwione włosy. Jednak wymyślonego planu nie udało się zrealizować.

To miała być randka z mężem i spotkanie ze znajomymi. Włos zrobiony, szybki make up, fajna kiecka, gotowi do wyjścia i nagle naszym dzieciom przypomniało się, że... chcą zostać z nami - zaczęła.
 

Robert i Ania spędzili z córeczkami trzy godziny i po tym czasie nie mieli już siły na zabawę.

Kiedy już zasnęły... udało nam się wyjść, ale po trzech godzinach moim marzeniem okazała się nie impreza tylko odpoczynek. Łóżko i spanie. Normalnie imprezka „pełną parą”- dodała żartobliwie.

Internautom jednak bardzo spodobało się wyznanie trenerki i docenili gest rodziców. Pojawiły się również komplementy dotyczące wyglądu Ani.

I to się nazywa rodzicielstwo. Serce na dłoni dla dzieci.
Przepiękna Ty!
Boska i mega figura - pisali.

Mamy jednak nadzieję, że Ani i Robertowi uda znaleźć się na wakacjach chwilę tylko dla siebie!