Wiktoria G±siewska prezentuje smukł± sylwetkę w bikini podczas wolnego. Fani pod wrażeniem: Najpiękniejszy delfinek

Wiktoria G±siewska pochwaliła się nowym zdjęciem na Instagramie, gdzie pozuje na motorówce w samym bikini. Internauci nie szczędz± komplementów aktorce.

Wiktoria G±siewska zadebiutowała na małym ekranie już jako mała dziewczynka w serialu "Rodzina zastępcza", jednak dopiero rola w serialu "Rodzinka.pl" otworzyła jej drzwi do kariery w rodzimym show-biznesie. Od dobrych kilku lat aktorka jest jednym z topowych nazwisk młodego pokolenia i nic nie wskazuje na to, żeby w najbliższym czasie miało się to zmienić. Wiktoria G±siewska wzbudza spore zainteresowanie mediów, a odważne zdjęcia, jakie zdarza jej się publikować na Instagramie, tylko podgrzewaj± atmosferę. Tak było i tym razem, gdy pokazała się w samym bikini. 

ZOBACZ TEŻ: Wiktoria G±siewska zachwyca burz± blond loków, a internauci porównuj± j± do Shakiry. Zwrócili też uwagę na jej usta

Wiktoria G±siewska w bikini 

Wiktoria G±siewska nie może narzekać na brak pracy. Aktorka jednocze¶nie jest zaangażowana w wiele projektów, więc w jej przypadku każdy dzień wolnego jest na wagę złota. Ostatnio wła¶nie znalazła taki pomiędzy dniami zdjęciowymi i zdecydowała się wypocz±ć nad jeziorem. Była piękna pogoda, toteż Wiktoria G±siewska cieszyła się słońcem w samym bikini. Oczywi¶cie podzieliła się fotk± na Instagramie. 

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komplementów pod adresem aktorki. Fani s± pod wrażeniem jej nienagannej figury.

Najpiękniejszy delfinek na ¶wiecie. 
Piękna figura. Do pozazdroszczenia!
Fenomenalne ciało - pisz± pod zdjęciem zachwyceni internauci. 

Też jeste¶cie pod wrażeniem?

ZOBACZ: Wiktoria G±siewska pokazała nowy tatuaż. "Kto Cię tak skrzywdził?". W obronie ukochanej stan±ł Adam Zdrójkowski

Zobacz wideo Wiktoria G±siewska pokazała proces powstawania nowego tatuażu
Więcej o: