Katie Holmes pozuje w sukni ślubnej. Fani pytają, czy chce im o czymś powiedzieć. "Zaniemówiłam"

Katie Holmes opublikowała na Instagramie piękne zdjęcie. Aktorka zapozowała w zwiewnej białej sukni. Czy to jakiś znak?

Katie Holmes stara się dbać o swoich fanów. Od dłuższego czasu jest bardzo aktywna w social mediach. Wrzuca do sieci przeróżne treści. Ostatnio na jej Instagramie pojawiło się wyjątkowo piękne zdjęcie. Gwiazda zapozowała w białej sukni. Fani zastanawiają się, czy aktorka nie wyszła za mąż.

Zobacz wideo Jessica Mercedes spotkała Katie Holmes na Fashion Weeku

Katie Holmes pozuje w sukni ślubnej

Katie zapozowała na tle jeziora, siedząc na podeście. Miała na sobie jasną sukienkę, która wygląda jak ślubna kreacja. Jest prosta, a aktorka wygląda w niej bardzo pięknie. Fani są podobnego zdania.

Zaniemówiłam! Jaka śliczna!
Wow, przepiękna! 
 

Część internautów pytała gwiazdę, czy tym zdjęciem nie chciała podzielić się z nimi radosną nowiną.

Czy to ślubna sukienka?
Katie, chcesz nam coś powiedzieć? Gratulacje!

W ostatnich miesiącach wiele mówiło się o życiu prywatnym aktorki. Po pierwsze, media zainteresowane były jej relacją z ojcem jej córki, Tomem Cruisem. Szybko jednak amerykańskie tabloidy doszukały się kolejnych rewelacji z życia gwiazdy. Ponoć serce Katie faktycznie jest zajęte, a skraść miał je Bradley Cooper, który po rozstaniu z Iriną Shayk nie związał się z nikim innym (ewentualnie z Lady Gagą, choć nigdy nie zostało to potwierdzone). Kto wie, może niedługo światowej sławy aktorzy zaskoczą fanów i opublikują piękne romantyczne zdjęcie? Czekamy na nie! Warto dodać, że oboje są rodzicami. Holmes wychowuje czternastoletnią Suri, a Cooper trzyletnią Leę.

ZOBACZ TEŻ: Katie Holmes i jej nastoletnia córka Suri opiekują się sobą, odkąd odeszły od Toma Cruise'a. ''Wzajemnie się uratowały''

Więcej o: