Bradley Cooper i Katie Holmes mają romans? "Byli wpatrzeni w siebie niczym nastolatkowie"

Amerykański tabloid twierdzi, iż Bradley Cooper i Katie Holmes spotykają się, a ich związek może trwać już od kilku dobrych miesięcy. Czy zanosi się na nową, gorącą parę Hollywood?

Związki czołowych gwiazd Hollywood zawsze wzbudzają wiele emocji. Przypomnijmy, że jeszcze niedawno internet żył oficjalnie niepotwierdzonym romansem Bradleya Coopera i Lady Gagi, który miał się zawiązać na planie filmu "Narodziny gwiazdy". Chociaż pewnie nigdy nie dowiemy się, w jakim stopniu aktor i piosenkarka zbliżyli się do siebie, to faktem jest, że niedługo po premierze oscarowego hitu gwiazdor rozstał się z  długoletnią partnerką i matką swoich dzieci, Iriną Shayk. Ostatnio w mediach pojawiły się natomiast plotki, według których Bradley Cooper spotyka się z byłą żoną Toma Cruise'a, Katie Holmes.

Zobacz wideo

Bradley Cooper i Katie Holmes mają romans? Tak twierdzi brytyjski magazyn

Pierwsze doniesienia co do tego, że Katie Holmes i Bradleya Coopera coś łączy, pojawiły się już w lutym tego roku. Zarówno aktor, jak i aktorka, byli wtedy wolni po zakończeniu długoletnich związków - kilka miesięcy wcześniej gwiazda "Jeziora marzeń" rozstała się z Jamiem Foxxem, a gwiazdor "Kac Vegas" z Iriną Shayk. Amerykański tygodnik "New Weekly" twierdził, że Katie Holmes i Bradley Cooper wpadli na siebie przypadkiem w kawiarni, jako że mieszkają nieopodal siebie. To wtedy ponoć aktor poprosił byłą żonę Toma Cruise'a o numer telefonu.

Tymczasem teraz temat ten powrócił w czasopiśmie "OK!". W lipcowym numerze przeczytamy bowiem, że znajomi widzieli Katie Holmes w towarzystwie tajemniczego mężczyzny, którym najpewniej miał być właśnie Bradley Cooper.

Byli wpatrzeni w siebie niczym nastolatkowie - opowiedział informator gazety.

Jak myślicie, czy tym razem doniesienia tabloidu okażą się prawdziwe?

Zobacz także: Irina Shayk przyłapana przez paparazzo na nocnych schadzkach z nowym partnerem. To znany playboy.