Taco Hemingway w obiektywie Igi Lis. Takie zdjęcie muzyka to naprawdę rzadkość

Taco Hemingway niechętnie publikuje prywatne zdjęcia. Tym razem muzyk zrobił wyjątek i pochwalił się fotografią, którą wykonała Iga Lis.

Taco Hemingway nie należy do grona gwiazd, które chętnie mówią o swojej prywatności. Raper nie jest nawet zbyt aktywny w mediach społecznościowych. Na Instagramie publikuje głównie fotografie czy grafiki, które mają promować jego płyty oraz koncerty. Teraz gwiazdor sprawił ogromną radość swojej niespełna półmilionowej publiczności instagramowej i opublikował wyjątkową fotografię. Wyjątkową, bo ukazującą fragment prywatnego życia Taco, a do tego wykonaną przez ważną dla niego osobę - Igę Lis.

Taco Hemingway na nowym zdjęciu

Taco Hemingway nie chwali się związkiem z uroczą Igą Lis. I choć w jego mediach społecznościowych próżno szukać zdjęcia z córką Kingi Rusin i Tomasza Lisa, to Iga i tak w końcu znalazła się na Instagramie muzyka. Taco opublikował bowiem zdjęcie, które wyszło spod ręki 20-latki.

Kiedy scrolluje sobie dmy i dostaje info, że już lipiec... - napisał raper, a niżej oznaczył Igę jako autorkę fotografii. 
 

Publikacja zdjęcia może jednak nie być przypadkowa. Być może Taco Hemingway chciał o sobie przypomnieć swoim fanom. W końcu 3 lipca premierę miał utwór "A miało być jak we śnie", który Taco nagrał we współpracy z Arturem Rojkiem. 

 

Fani komentują

Pod zdjęciem szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy. Rozemocjonowani fani wypytali swojego idola o to, kiedy ma zamiar wydać nową płytę.

Dawaj płytę, bo ubogo tego lata. 
Serce mi stanęło. 
Czekamy na te parę płyt - pisali. 

Niestety, muzyk nie zaspokoił ciekawości fanów. Ci muszą więc cierpliwie czekać na kolejne działania Taco. 

Zobacz wideo Najpopularniejsze pary na Instagramie

ZOBACZ TEŻ: Kinga Rusin rozpływa się nad Igą. Padło pytanie o Taco. Doskonale wybrnęła

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.