Kinga Rusin na koncercie Taco Hemingwaya. "Na płycie bawiłam się lepiej niż w loży VIP". Fani: Wzorowa teściowa

Kinga Rusin wraz ze znajomymi pojawiła się na koncercie Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadły. Gwiazda znała na pamięć teksty piosenek chłopaka swojej córki, Igi Lis.

Koncert Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadły na stadionie PGE Narodowy na długo zapisze się w historii polskiej muzyki. Bilety na wydarzenie momentalnie zostały wyprzedane. Łącznie około 50 tys. osób pojawiło się, aby zobaczyć ich występ. Na trybunach i płycie pojawili się nie tylko fani Taco i Dawida, ale również i wiele gwiazd. Jedną z nich była Kinga Rusin. Przypomnijmy, że raper spotyka się z jej córką Igą Lis.

Kinga Rusin rapuje kawałki Taco Hemingwaya

Dziennikarka unika rozmów o życiu prywatnym, a tym bardziej nie chce wypowiadać się na temat związków swoich córek. Dlatego dokładnie nie wiadomo, jaki gwiazda ma kontakt z partnerami Igi i Poli, którzy w przyszłości mogą zostać jej zięciami. Rusin z pewnością zaskoczyła swoich fanów (również i nas), gdy na Instagramie opublikowała zdjęcia i filmiki z koncertu Taco Hemingwaya. Kto by się spodziewał, że Kinga zna na pamięć teksty piosenek chłopaka swojej córki?

Nie wiem, kiedy ostatnio doświadczyłam tyle pozytywnej energii, tylu wzruszeń, nie wspominając o doznaniach artystycznych, bo te były na kosmicznym poziomie. Dookoła piękni, uśmiechnięci, pozytywni, trzeźwi ludzie w każdym wieku, znający wszystkie teksty piosenek Dawida i Filipa na pamięć.
 

Co więcej, prezenterce nie tylko podoba się twórczość Taco oraz Podsiadły, ale również ceni przesłanie, jakie dają swoim fanom. Przypomnijmy, że Hemingway w najnowszej piosence "W piątki leżę w wannie" deklaruje np., że "nie chce brać tanich narkotyków".

Atmosfera przyjaźni i szacunku, której najlepszy przykład dali artyści na scenie. Można? Przez prawie cztery godziny tego niezwykłego spektaklu, który tworzyły muzyka, słowa i dziesiątki tysięcy fanów Chylę czoła przed chłopakami jeżeli chodzi o ich twórczości, ale równie wielki szacunek mam do tego jakie przesłanie nam wszystkim dają.

Na koniec Kinga Rusin dopisała.

Ps. Z płyty stadionu jest zupełnie inna perspektywa niż z loży VIP.

Fani dziennikarki są pod wrażeniem jej spontaniczności.

Fajnie, jak mama rapuje o córce.
Wzorowa teściowa. Fajna energia.
Serdecznie gratuluję pani Kingo Rusin! Tak trzymać - piszą internauci.

Szanujemy, że gwiazda pokazała, jak bawiła się na koncercie Taco i Dawida. Kto by się spodziewał, że tak świetnie potrafi rapować?!

Kinga Rusin o tajnikach swojej sylwetki: "Jedyne ćwiczenia jakie robię, to rehabilitacyjne"

Zobacz wideo

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.