Polsat organizuje charytatywny koncert. Na scenie największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej

Już w sobotę 4 lipca na antenie Polsatu niezwykłe widowisko. Stacja zorganizuje charytatywny koncert.

Już 4 lipca o godzinie 20:00 w Polsacie wyemitowany zostanie koncert na żywo, „Gramy dla Śląska”. Oglądając, możecie wesprzeć tworzenie Śląskiego Centrum Chorób Zakaźnych w Szpitalu w Ochojcu.

Zobacz wideo Edyta Zając o romansach w "Tańcu z Gwiazdami": "Byłoby o czym pisać"

W ramach koncertu „Gramy dla Śląska” na portalu zrzutka.pl odbędzie się zbiórka na rzecz utworzenia Śląskiego Centrum Chorób Zakaźnych przy Górnośląskim Centrum Medycznym im. prof. L.Gieca SUM w Katowicach. Koncert rozpocznie się w sobotę 4 lipca o godzinie 20:00.

Podczas wydarzenia zaśpiewają i zagrają artyści i zespoły, którzy prosto z serca chcą poprzeć Śląsk: Feel, Paweł Domagała, Grzegorz Markowski i Dariusz Kozakiewicz, Kortez, Lady Pank, Kamil Bednarek, Ira, Mrozu, Cleo, Golec uOrkiestra, Anna Wyszkoni, Maryla Rodowicz i Sanah. Koncert poprowadzą: Krzysztof Ibisz i Robert Korólczyk.

Zbiórka środków finansowych podczas koncertu na żywo „Gramy dla Śląska” na rzecz utworzenia Śląskiego Centrum Chorób Zakaźnych przy Szpitalu w Ochojcu będzie prowadzona na portalu zrzutka.pl, pod tym linkiem: www.zrzutka.pl/z/gramydlaslaska

Nie możemy się doczekać!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.