Agnieszka Dygant zajada się obiadem w piżamie i przy okazji pokazuje swój domek na wsi. "Ale to zdjęcie ma klimat"

Agnieszka Dygant zaskoczyła fanów. Chroniąca swojej prywatności gwiazda pokazała, gdzie i w jaki sposób spędza urlop. Widać, że wiejski klimat z pewnością jej służy.

Agnieszka Dygant prężnie działa w mediach społecznościowych, jednak zawsze mocno chroniła swoją prywatność i była oszczędna w dzieleniu się z fanami momentami z życia osobistego. W ostatnim czasie aktorka zdecydowała się na większą swobodę w sieci. Niedawno opublikowała zdjęcie młodszej o siedemnaście lat siostry, a teraz pokazała się w piżamie na tle wiejskiego krajobrazu. Gwiazda spędza sielskie wakacje poza miastem w swoim domku. 

Zobacz wideo Agnieszka Dygant lubi się spóźniać?

Agnieszka Dygant pokazała dom na wsi

Taras, bujna roślinność w tle i Agnieszka Dygant w piżamie przygotowująca obiad, a dokładniej nakrywająca do stołu - taki obrazek mogą podziwiać użytkownicy Instagrama, którzy obserwują profil aktorki. Gwiazda nie omieszkała pochwalić się sielskim klimatem panującym na wsi. To właśnie tam, z dala od miejskiego zgiełku, spędza swój urlop. 

Wakacje na wsi... Czyli w piżamie do obiadu - podpisała uroczą fotografię.

Fani przyzwyczajeni do serialowego lub filmowego wizerunku aktorki z pewnością nie kryli zaskoczenia, gdy zobaczyli Agnieszkę w piżamie w gwiazdki, jednak docenili jej naturalność. Dygant w domowych dresikach nie wygląda wcale mniej korzystnie niż w eleganckich sukniach na czerwonym dywanie. 

Jak zawsze z klasą!
Najlepiej. Piżama w gwiazdki!
Ale to zdjęcie ma klimat! - czytamy w komentarzach pod fotografią.

Agnieszka do wspomnianych wyżej spodni w gwiazdki dobrała biały luźny t-shirt, klapki oraz stylowe okulary. W takim stroju może spokojnie leniuchować na świeżym powietrzu. 

Jak podoba Wam się taras aktorki? Chcielibyście spędzić tam urlop?

Więcej o: