Księżniczka Beatrice zmieniła fryzurę. Nowym kolorem włosów pochwaliła się w sieci

Księżniczka Beatrice zdecydowała się na delikatną zmianę i odświeżyła kolor włosów. Odmienionym wizerunkiem pochwaliła się w sieci.

Księżniczka Beatrice przeszła delikatną metamorfozę. Po raz pierwszy w nowej fryzurze zadebiutowała w sieci na kanale swojej mamy. Sarah Fergusson, prowadzi własny program na YouTube poświęcony najmłodszym. Poprosiła córkę, by wystąpiła gościnnie w jednym z odcinków i przeczytała bajkę dla dzieci. Przy okazji mogliśmy zobaczyć, jak Beatcie prezentuje się w truskawkowym blondzie. 

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Księżniczka Beatrice zmieniła fryzurę

Księżniczka Beatrice zadebiutowała na kanale mamy i przeczytała młodej widowni książkę autorstwa Rachel Bright i Chrisa Chattertona pod tytułem ''The Worrysaurus''. Entuzjastycznie powitała widzów po drugiej stronie szklanego ekranu.  Oczywiście historia o małym dinozaurze zakończyła się bardzo radośnie, a księżniczka Beatrice byłą wyraźnie zadowolona z tego, jak spędziła czas. Trudno nie zwrócić uwagi na nową fryzurę wnuczki królowej Elżbiety. Do tej pory Beatrice była wierna naturalnemu blondowi, który wpadał w złotawe odcienie. Teraz odważyła się na delikatną zmianę. Trzeba przyznać, że nowa fryzura jest bardzo korzystna! Księżniczka wygląda świeżo i promiennie. Spójrzcie sami.

 

Członkowie rodziny królewskiej angażują się w działalność charytatywną i obejmują patronatem wiele społecznych inicjatyw. Podobnie jest w przypadku księżniczki Beatice, jak i jej siostry Eugenii. Obie panie słyną z wrażliwości społecznej i od wielu lat wspierają liczne organizacje i fundacje. Szczególnie bliski jest im los dzieci. Przypomnijmy, że ich matka, Sarah Fergusson założyła w 1993 roku organizacje Street Child, która skupia się na pomocy najmłodszym. 

Księżniczka BeatriceKsiężniczka Beatrice screen z YouTube - Sarah Fergusson

Więcej o: