Księżniczka Beatrice idzie w ślady księżnej Kate. Pokazała się w opasce z wyprzedaży z sieciówki

Księżniczka Beatrice pojawiła się na oficjanym spotkaniu zorganizowanym przez ambasadę Chin i włożyła na głowę opaskę za niespełna 16 zł.

Rodzina królewska na przestrzeni dekad zmienia swoje przyzwyczajenia. Od czasu pojawienia się w niej księżnej Diany, stara się być nieco bliżej swoich poddanych, co wyraża na przeróżne sposoby. Właśnie Lady D, jako pierwsza członkini monarchii zakładała na siebie rzeczy, które zwykłe Angielki mogły znaleźć w ogólnodostępnych sklepach. W jej ślady poszła księżna Kate i Meghan Markle, które regularnie można zobaczyć w ubraniach z Zary, czy innych sieciówek. Okazuje się, że księżniczka Beatrice również podąża tym śladem. Podczas jednej z najnowszych jej oficjalnych wizyt miała na sobie dodatek, który można kupić za jedyne 16 zł. 

Księżna Kate to mistrzyni "modowego recyklingu". Niektóre kreacje miała na sobie 3 razy! Oto jej ulubione zestawy. ZOBACZ WIDEO:

Zobacz wideo

Księżniczka Beatrice w opasce z wyprzedaży

Kilka dni temu księżniczka Beatrice świętowała rozpoczęcie Nowego Roku Chińskiego na oficjalnym spotkaniu zorganizowanym przez Ambasadę Chin. Córka księcia Andrzeja i wnuczka królowej Elżbiety II zaskoczyła swoją stylizacją, a dokładniej doborem dodatków. Miała na sobie czarną sukienkę, a na głowie opaskę z Zary, która została przeceniona podczas zimowych wyprzedaży.

Opaska, którą ma na sobie księżniczka Beatrice, początkowo kosztowała 99 zł, jednak po kilku turach wyprzedaży, Zara obniżyła jej cenę do 15,90 zł. Na taką błyskotkę może pozwolić sobie niemalże każda kobieta. Okazuje się, że nawet te, które stać na najdroższe klejnoty, czasami wybierają coś po prostu taniego. Myślicie, że księżniczka Beatrice będzie regularnie zaglądać do sieciówek, czy był to jednorazowy wybryk?

RG