Rebel Wilson zrzuciła sporo kilogramów. Na najnowszych zdjęciach wygląda oszałamiająco. "Jesteś motywacją"

Rebel Wilson nigdy nie należała do grona najszczuplejszych aktorek. Teraz to wszystko się zmieniło! Gwiazda zamieściła na Instagramie zdjęcia, na których prezentuje odchudzoną sylwetkę.

Rebel Wilson nigdy nie miała oporów przed publicznym eksponowaniem swojego ciała. Coś się jednak zmieniło. Czterdziestolatka postanowiła przejść na dietę i zaczęła ćwiczyć. Dąży do upragnionej sylwetki, a efektami pracy nad swoim ciałem pochwaliła się w mediach społecznościowych. 

Rebel Wilson zrzuciła sporo kilogramów

Australijska aktorka znana z takich produkcji jak: "Oszustka", "Pitch Perfect" czy "Jak romantycznie!", zamieściła w sieci zdjęcia, na których eksponuje odchudzoną sylwetkę. Zapozowała w chabrowej sukience zaprojektowanej przez Elizabeth Stewart, która podkreśliła walory gwiazdy. Rebel wygląda niesamowicie!

 

Pod publikacją nie zabrakło komentarzy od fanów z całego świata. Internauci byli pod wrażeniem wyglądu aktorki. 

Wyglądasz świetnie Rebel! Jesteś dla mnie motywacją!
Jesteś niesamowita! Uwielbiam Twoją pracę i dziękuję Ci, za bycie prawdziwą.
Rebel, wyglądasz wspaniale - pisali zachwyceni obserwatorzy. 

Wilson na początku 2020 roku zadeklarowała na Instagramie, że postara się zawalczyć o swoje ciało i to będzie to jej "rok zdrowia". Założyła, że schudnie do 75 kilogramów. 

Staram się unikać cukru, fast foodów, co będzie trudne, bo zaraz zaczynam wakacje. Mimo wszystko zamierzam to zrobić - napisała kilka tygodni temu.

Aktorka zaczęła uprawiać lekką atletykę i chodzić na spacery. W sieci krążą zdjęcia z jej treningów.

Mówi się, że Australijka poszła w ślady Adele, która przeszła niesamowitą metamorfozę. Brytyjka przeszła na restrykcyjną dietę i zrzuciła ok. 45 kilogramów. 

ZOBACZ: Rebel Wilson poszła w ślady Adele i sporo schudła. Widać to na jej najnowszych zdjęciach. Przebije piosenkarkę?