Rebel Wilson wygląda coraz szczuplej. Na najnowszych zdjęciach widać zmianę. Zobaczcie, jaką metamorfozę przeszła

Sylwetka Rebel Wilson była bodźcem dla reżyserów do obsadzania jej w mocno charakterystycznych rolach, w których doceniano jej kunszt aktorski. Teraz aktorka postanowiła jednak zadbać o figurę. Zrzuciła parę zbędnych kilogramów i wygląda znacznie szczuplej. Zobaczcie jej metamorfozę!
Rebel Wilson Rebel Wilson Instagram/ @rebelwilson

Rebel Wilson przed metamorfozą

Rebel Wilson od zawsze kojarzy się z osobą, która swoją nadwagę przemieniała w niezwykły atut. Kobieta interesowała się aktorstwem od dzieciństwa i kształciła się w tym kierunku przez wiele lat, jednak to właśnie tusza zagwarantowała jej ekranowy debiut.

Rebel Wilson Rebel Wilson Instagram/ @rebelwilson

Rebel Wilson w złotej sukience

Pierwszą kinową produkcją, w której australijska aktorka wzięła udział, był film "Fat Pizza". To właśnie tam została zauważona przez szersze grono fanów, ale znaczącą popularność przyniósł jej jednak inny film...

Rebel Wilson Rebel Wilson Instagram/ @rebelwilson

Rebel Wilson z czerwienią na ustach

Film "Druhny" otworzył Rebel drzwi do prawdziwej kariery. Wilson została doceniona w nim za genialną kreację aktorską. Trzeba przyznać, że ze swoim temperamentem i wizerunkiem idealnie odnajduje się w filmach komediowych. Kobieta zawsze podkreślała, że cieszy się z tego, że reżyserzy i fani doceniają jej talent, a nie muszą skupiać się na urodzie. Co skłoniło ją do próby zrzucenia zbędnych kilogramów? Zobaczcie, jak się zmieniła.

Odchudzona Rebel Wilson Odchudzona Rebel Wilson East News

Odchudzona Rebel Wilson

Aktorka postanowiła zadbać o swój wygląd, ale przede wszystkim o zdrowie. Nadwaga jest sprzymierzeńcem wielu chorób, które mogą nieść za sobą poważne konsekwencje. Rebel podjęła się wyzwania i postawiła na zbilansowaną dietę. Choć proces odchudzania na pewno będzie długi, już teraz widać efekty!

Odchudzona Rebel Wilson Odchudzona Rebel Wilson East News

Rebel Wilson wygląda coraz szczuplej

Choć przed Rebel Wilson jeszcze długa droga to determinacja, z jaką kobieta podeszła do tematu jest godna podziwu. Aktorka wygląda coraz szczuplej i trzymamy kciuki za jej dalszą metamorfozę. Życzymy wytrwałości!

BWO