Małgorzata Rozenek wciąż jest w szpitalu. Zrobiła selfie z synem. Dał jej nieźle popalić

Małgorzata Rozenek urodziła trzeciego syna. W sieci pochwaliła się kolejnym już zdjęciem z chłopcem.

Małgorzata Rozenek wyczekiwała przyjścia na świat trzeciego dziecka przez naprawdę długi czas. Gwiazda i jej mąż, Radosław Majdan, starali się o wspólnego potomka przez ponad trzy lata. W końcu się udało, a 10 czerwca urodził się Henryk. Do kogo jest podobny? Mimo że to noworodek, internauci już spekulują.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan o pokazywaniu dziecka: "Jak jesteś z czegoś dumny, masz ochotę się tym chwalić"

Małgorzata Rozenek pozuje z Henrykiem

W sobotę rano Małgorzata Rozenek opublikowała w sieci selfie z synem. "Perfekcyjna" chwyciła za telefon i uwieczniła na zdjęciu, jak Henryk słodko śpi. Gwiazda dała do zrozumienia, że chłopiec dał jej nieźle popalić.

Dzień dobry! U nas bal trwa w najlepsze, a jak się Wam zaczął dzień? Chociaż spojrzałam na zegarek, kogo ja pytam... W sobotę po 7, w trakcie długiego weekendu. U Was bal się pewnie dopiero kończy. Cudownego dnia dla innych mamuś.
 

Fanki chętnie dzieliły się z Małgorzatą swoimi macierzyńskimi doświadczeniami, pisząc, że podobnie jak ona, są już na nogach. Pod zdjęciem nie brakowało również pięknych komplementów pod adresem Małgorzaty.

Mama dwuipółletniej dziewczynki... Bal mam codziennie od 5 rano.
Jezu, jakie śliczności!
Podobny do mamusi!

Cóż, przed Małgorzatą wiele nieprzespanych nocy. Gwiazda wiedziała jednak, z czym wiąże się macierzyństwo - jest bowiem mamą od czternastu lat. Ostatnio urodziny obchodził jej najstarszy syn, Stanisław, który jest owocem związku "Perfekcyjnej" z Jackiem Rozenkiem. Byli małżonkowie są też rodzicami dziesięcioletniego Tadeusza.

ZOBACZ TEŻ: Majdan hucznie świętował narodziny syna. Świeżo upieczony tata pokazał zdjęcia z pępkowego. ''Niezapomniany wieczór''