Salma Hayek bez grama makijażu. Tak wygląda hollywoodzka piękność w naturalnej wersji i z sową na głowie

Salma Hayek postanowiła pokazać swoje naturalne oblicze. Zapozowała bez grama makijażu.

Salma Hayek to niewątpliwie jedna z najgorętszych latynoskich gwiazd Hollywood. Pochodząca z Meksyku aktorka zadebiutowała na początku lat 90. To właśnie wtedy zagrała w telenowelach, które dały jej światową sławę. Swój nietuzinkowy wygląd zawdzięcza mieszance genów. Dziadkowie ojca pochodzą z Libanu, a matki z Hiszpanii. Nawet nieuzasadnione zarzuty internautów o nadużywanie przez gwiazdę botoksu nie są w stanie zszargać wizerunku. Salma ma ogromny dystans do siebie, co udowodniła ostatnim zamieszczonym zdjęciem. Zapozowała bez grama makijażu z... sową na głowie.

Zobacz wideo Salma Hayek dziękuje fanom na Instagramie odważnymi nagraniami

Salma Hayek w naturalnej wersji

Zdjęcie pojawiło się na Instagramie aktorki. Uwagę zwracają dwa szczegóły. Pierwszy to cera 53-letniej Salmy, które mimo wieku jest nieskazitelna i bez grama zmarszczek. Drugi szczegół to jej pierzasty przyjaciel. Wiedzieliście, że gwiazda ma sowę?

Kiedy zasypiasz w okularach i z sową na głowie - podpisała zdjęcie Salma.
 

Zdjęcie skomentowało tysiące internautów, którzy nie tylko są zachwyceni urodą, ale i kompanem aktorki.

Piękności, czy Twój przyjaciel jest prawdziwy?
Witamy w Hogwarcie!
Piękna kobieta - czytamy.

Warto przypomnieć, że to nie pierwszy raz, kiedy aktorka namawia wszystkie kobiety do naturalności i bycia dumnym ze swojego wyglądu. Ostatnim razem opublikowała zdjęcie, na którym widać było wyraźne jej siwe odrosty. Były one spowodowane długa domową izolacja i zamkniętymi salonami fryzjerskimi. Mimo to, gwiazda przekonuje, że siwe włosy są powodem do dumy. Z jej przesłaniem zgodziło się wielu internautów.