Olga Bołądź pokazała wspólne zdjęcie z synem. Przy okazji pochwaliła się prezentem do małego Bruna

Olga Boładź pochwaliła się laurką, jaką dostała od syna na Dzień Matki. Aktorka przy okazji podzieliła się przemyśleniami na temat macierzyństwa.

Olga Bołądź od ponad 7 lat jest mamą. Mimo że z ojcem swojego syna rozstała się jeszcze podczas ciąży, to wciąż utrzymuje z nim bardzo dobre relacje.  Aktorka bardzo ceni sobie prywatność, toteż niechętnie pokazuje się z synem publicznie. Zdarza jej się zrobić wyjątek i uchylić nieco rąbka życia prywatnego. Tak stało się i tym razem, gdy podzieliła się z obserwatorami poruszającym wpisem o macierzyństwie. 

Zobacz wideo Joanna Krupa w pierwszej sesji zdjęciowej z córką

Olga Bołądź o macierzyństwie 

Olga Boładź jest mamą 7-letniego Bruna. Aktorka całą swoją uwagę skupia na wychowywaniu dziecka. Na Instagramie zamieściła wspólne zdjęcie z synem i opowiedziała nieco o swoim macierzyństwie. Porównała życie z małym dzieckiem to roli w serialu.

7 lat temu dołączyłam do obsady serialu codziennego pt. „Matka i syn”. Mega się ucieszyłam, jak wygrałam casting. Główna rola, mnóstwo dni zdjęciowych. WOW Przygotowania trwały 9 miesięcy.(...) Nie kłamał, odkąd zaczęły się zdjęcia, codziennie jestem zaskakiwana przez scenarzystów, niby małe zmiany, ale nie ma jak się nauczyć tekstu, trzeba być elastycznym. Główny aktor Bruno nie pozwala mi się nudzić, niby dopiero początkujący w tej branży, a już idzie po swoje. Zdjęcia mam niby codziennie, ale moja rola schodzi na drugi plan....- pisze aktorka.

ZOBACZ TEŻ: Olga Bołądź pierwszy raz tak szczerze o macierzyństwie i ojcu dziecka. "Poukładanie tej relacji było prawdziwym egzaminem"

Przy okazji wyraziła swój podziw dla wszystkich mam, za pracę, jaką wykonują przy wychowywaniu dzieci. Co więcej, pochwaliła się obrazkiem, który podarował jej syn.

Dziewczyny, jeśli gracie tę samą rolę to życzę wam nagród Emmy i BAFTA, co roku i codziennie. Ale umówmy się, nie gramy w tym serialu dla nagród i pieniędzy prawda? Ciepłej atmosfery na planie i cudownej współpracy z głównymi aktorami życzę?! Bruno wręczył mi dziś obraz, który namalował specjalnie dla mnie, jak ja lubię tę robotę. Wszystkim mamom powodzenia na planie serialu życie Jeszcze raz najlepszego- podsumowuje piosenkarka.
 

Spodobał wam się prezent Bruna dla mamy?

Więcej o: