Olga Bołądź pozuje na łące w sukni ślubnej. Wyszło romantycznie. Jej fani są zauroczeni

Olga Bołądź weekend spędziła na Mazurach, gdzie wzięła udział w ślubnej sesji zdjęciowej. Aktorka w białej sukni prezentuje się rewelacyjnie.

Olga Bołądź kilka lat temu była związana z tajemniczym Rafałem, a owocem ich miłości jest syn Bruno. Relacja nie przetrwała próby czasu, jednak mimo to para wciąż utrzymuje ze sobą dobry kontakt. Następnie aktorka spotykała się z Sebastianem Fabijańskim, jednak tym razem również związek nie przetrwał. Sama zainteresowana niechętnie opowiada o swoim życiu uczuciowym w mediach, toteż najnowsze zdjęcia w sukni ślubnej, jakie pojawiły się na jej Instagramie, wzbudziły sporo emocji wśród internautów. 

Zobacz wideo Marina za suknię ślubną zapłaciła 50 tysięcy. Do rekordzistek jej daleko. Beckham na swoją wydała fortunę, ale efekt...

Olga Bołądź w sukni ślubnej

Olga Bołądź w weekend wybrała się na Mazury i jak się okazało, podczas babskiego wypadu z przyjaciółką zabawiła się w modelkę sukien ślubnych. Efektami pochwaliła się oczywiście na Instagramie, oznajmiając tym samym fanów, że nie jest to jej suknia ślubna i nie planuje wychodzić za mąż. 

Przygotujcie się na weekend w sukni ślubnej. Spokojnie to tylko sesja dla mojej kumpeli. Pojechałyśmy na babski weekend na ukochane Mazury zrobić parę fot, bo w czasach izolacji trzeba na siebie liczyć. Jakby co to sukienka sprawdziła się w trudnych warunkach - pisze pod zdjęciem aktorka.

Fani nie zawiedli i nie szczędzili aktorce miłych słów. 

Wyglądasz pięknie w tej sukni ślubnej.
Przepiękna suknia. Uwielbiam cię za to, że wspierasz się z dziewczynami.
Rewelacja. Bezapelacyjnie - piszą pod zdjęciem.

Podzielacie ich zachwyty? 

ZOBACZ TEŻ: Obwieszona błyskotkami Olga Bołądź wpadła na otwarcie baru. Włożyła nietypowy garnitur, pod spodem miała jedynie czerwony stanik

Więcej o: