Meghan Markle ofiarą brytyjskiego tabloidu. Opublikował cytaty z jej pamiętnika: Nie wiem, czy kocham Harry'ego

Brytyjskie tabloidy twierdzą, że wyciekł dawny dziennik Meghan Markle. "In Touch" publikuje fragmenty rzekomego znaleziska.

Bezwzględność brytyjskim mediów w stosunku do Meghan Markle nie zna granic. Tabloid "In Touch" poinformował, że posiada dawny dziennik Meghan, w którym była księżna opisywała swoje życie w latach 2017-2018. Magazyn przytoczył fragmenty, które odnosiły się do jej obecnego męża księcia Harry'ego i brytyjskiej rodziny królewskiej. Pamiętnik miał zawierać także plany odejścia z rodziny królewskiej.

Zobacz wideo Rodzina królewska to firma. Co teraz z Harrym i Meghan?

Meghan Markle napisała pamiętnik

O tym, że była już księżna pisała pamiętnik, miało wiedzieć niewiele osób. Jak trafił w posiadanie brytyjskiego tabloidu? Nie wiadomo. Jednak to nie przeszkodziło w ujawnieniu bardzo kontrowersyjnych cytatów.

Harry mnie kocha, ale czy ja kocham jego?
Milczenie Kate jest tak przerażające. Przynajmniej Beatrice jest dla mnie miła.
Książę Karol to straszny flirciarz - miała pisać Meghan.

Meghan MarkleMeghan Markle okładka in Touch

Ważną rzeczą jest fakt, że tabloid na okładce napisał, że "pamiętnik wyciekł", a prawda jest taka, że w artykule małym druczkiem zostało napisane, że cytaty są hipotetyczne. Tak więc Meghan ich nie napisała, mogła jedynie to zrobić.

Prawdopodobnie "In Touch" ściągnął pomysł z innego portalu, jakim jest Daily Mail, który niespełna dwa tygodnie temu napisał artykuł o tym, że Meghan pragnie napisać książkę na podstawie pamiętnika. Jednak ta plotka równie szybko została zdementowana przez przyjaciela księżnej. 

Warto dodać także, że Daily Mail jest jednym z czterech portali, z którymi Meghan i Harry zakończyli współpracę przez podawanie nieprawdziwych informacji. Przeciwko części z nich toczą się także sprawy sądowe.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.