Klara Lewandowska pozuje z kolorową parasolką w ptaszki. Dumna Anna: Struś pędziwiatr. "Energia po mamie"

Anna Lewandowska opublikowała w sieci zdjęcie starszej córki. Trenerka nie może wyjść z podziwu, jak odpowiedzialna jest jej trzyletnia pociecha.

Na początku maja Anna i Robert Lewandowscy powitali na świecie drugie dziecko. Trenerka urodziła dziewczynkę. Od kilkunastu dni więc szczęśliwi rodzice raczą fanów pięknymi ujęciami z pociechami. Wiemy już, że Klara jest bardzo opiekuńczą siostrą - ostatnio wyszła z Laurą na spacer. "Lewa" nie może wyjść z podziwu nad nią i poświęciła jej jednej z ostatnich postów na Instagramie.

Zobacz wideo Klara Lewandowska oceniła taniec rodziców na TikToku

Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie starszej córki

Lewandowska opublikowała na instagramowym profilu fotografię, na której główne skrzypce gra Klara. Trzylatka trzyma w dłoniach kolorowy parasol. Na nosie ma białe okulary. Włosy związane w kitkę.

Struś pędziwiatr. Energia za dwoje! I pomyśleć, że moja maleńka córeczka dziś jest już starszą i odpowiedzialną siostrą - napisała dumna Anna pod postem.
 

Fotografia bardzo przypadła do gustu internautkom. Miłym słowom nie ma końca.

Klarka to wulkan energii, ale ma to po rodzicach!
Cudowna starsza siostra, ale obie będą łobuzowały.
Dopiero jak się ma młodsze dzieci, to widzi się jak to starsze dziecko jest już duże, jakie odpowiedzialne i rośnie w naszych oczach.

Czekamy na więcej zdjęć państwa Lewandowskich z ich pociechami.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski - jak się poznali?

Anna i Robert poznali się w 2007 roku podczas jednego ze sportowych wyjazdów na Mazury. Stachurska zdradziła po latach, że Lewandowski przedstawił jej się jako Andrzej, ponieważ uznał, że nikt i tak nie zapamięta jego imienia w dużym gronie nowych osób. Tak się jednak nie stało, pojawiły się wspólne rozmowy, pierwsze ranki i tak też 22 czerwca 2013 roku w Serocku sformalizowali swój związek.

Więcej o: