Menedżerka Chylińskiej skomentowała jej rzekome problemy osobiste. Teraz gwiazda zwraca się do niej na Instagramie

O Agnieszce Chylińskiej znów jest głośno. Fani ponownie zainteresowali się życiem prywatnym gwiazdy.

Życie prywatne Agnieszki Chylińskiej od dłuższego czasu wzbudza zainteresowanie mediów. Gwiazda sama pisze piosenki, a te są pełne goryczy i złości. Co prawda wokalistka niechętnie opowiada o życiu osobistym, jednak kilkukrotnie podczas wywiadów dała do zrozumienia, że nie wszystko jest w porządku. Ostatnio fani znów zaczęli spekulować, że w życiu Chylińskiej nie dzieje się najlepiej.

Zobacz wideo Agnieszka Chylińska opowiada o swoich znajomych w kwarantannie

Agnieszka Chylińska dziękuje menedżerce za wsparcie

Agnieszka Chylińska jest nie tylko piosenkarką i jurorką w "Mam Talent". Gwiazda pisze również książki dla dzieci. Wokalistka regularnie czyta fragmenty przygód Zezi na profilu na Instagramie. Fani zwrócili uwagę na to, że w książkach Chylińskiej pojawia się motyw rozwodu. To zaniepokoiło ich, zwłaszcza że gwiazda od jakiegoś czasu wydaje się być smutniejsza. Domysły internautów skomentowała już menedżerka Agnieszki. Zobaczcie, co powiedziała.

Sama zainteresowana nie odniosła się do plotek o rzekomym rozwodzie. Podczas wtorkowej transmisji na Instagramie zwróciła się jednak do menedżerki. Jak wyznała, przyjaźnią się już od 15 lat.

Generalnie mam takie wrażenie, że całe moje życie jest taką próbą bycia tak mądrą i wspaniałą osobą jak ona. Nie chodzi tu o jakąś laurkę. Po prostu chcę w pełnej wolności mówić o tych osobach, które były dla mnie bardzo ważne, które są dla mnie bardzo ważne, które wywierają dobry, pozytywny wpływ i akurat tej dziewczynie zawdzięczam bardzo, bardzo dużo - powiedziała.

Aby uhonorować przyjaciółkę, Chylińska włożyła nawet perukę, która miała przypominać jej fryzurę. Przy okazji nawiązała też do swoich zbliżających się 44. urodzin.

Chciałabym w tym czasie wspomnieć o osobach ważnych w moim życiu, dzięki którym byłam w życiu bardziej szczęśliwa niż nieszczęśliwa i stąd ta moja dzisiejsza stylizacja. Już widzę Joasię, która zaraz będzie mówić, że "ależ nie, ależ nie". Tak Joasiu - dodała.

Prawdziwa przyjaźń to skarb. Dobrze, że w trudnych momentach Agnieszka Chylińska może polegać na przyjaciółce.

Więcej o:
Komentarze (18)
Menedżerka Chylińskiej skomentowała jej rzekome problemy
Zaloguj się
 • cerrie35

  Oceniono 8 razy 4

  Weźcie ludzie zajmijcie się swoimi problemami osobistymi. Ładnie to tak, grzebać i wścibiać nosa w sprawy innych? Odnoszę wrażenie, iż ci którzy tak bardzo interesują się jej życiem, sami nie za fajnie mają w swoim kur**dołku, i dlatego aby nie myśleć o swoich problemach zajmują się cudzymi.
  Co, kobieta ma jasno i wyraźnie napisać na insta, czy fejsie "Odpie***lta się od mojego życia i moich problemów" i jeszcze fakera pokazać, żeby do ludzi dotarło, że nie chce publicznie szmacić swojego życia?

 • lenkaa4

  Oceniono 1 raz 1

  Ostatnio, gdy p. Agnieszka pisała i mówiła o rodzinnych problemach to odbywało się to przy okazji wydania nowej płyty. Większość piosenkarek tak robi - nowa płyta, więc trzeba w gazetach telewizji radio, Internecie opowiadać o chorobach, problemach z dziećmi, partnerem, mężem, czy kochankiem. Czyli nowa płyta, książka, bajki dla dzieci?

 • wejsunek47

  0

  nie mam pojęcia kto to jest..i mam gdzieś brednie na temat takich "gwiazd"... nie macie swojego życia i spraw? z normalnego kiedyś kraju zrobiła się wiocha z kultem pustaków ( celebrytów)

 • mdobrogov

  0

  jutro piątek. Premiera płyty?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX