Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pozdrawiają z samochodu. Fani dopytują: W drodze na porodówkę?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wybrali się w niedzielę na rodzinny obiad. Fani byli przekonani, że już ą w drodze na porodówkę.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan ponad trzy lata starali się o dziecko. Dzięki metodzie in vitro celebrytce udało się zajść w wymarzoną ciążę, o czym poinformowali media w grudniu ubiegłego roku. Od tamtej pory ciążowy brzuch Małgosi jest jednym z bardziej grzejących tematów w rodzimym show-biznesie. Atmosfera robi się coraz bardziej gorąca, a to za sprawą zbliżającego się porodu. Małgosia zdradziła, że ma termin w pierwszej połowie czerwca, więc może urodzić lada moment. 

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Rozenek chwali się nową aranżacją salonu. Dzięki Radkowi wiemy, jak wyglądał w jego "kawalerskich czasach". W centrum barek

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w drodze do teściów

Małgosia i Radek niedzielne popołudnie postanowili spędzić w towarzystwie rodziców ciężarnej gwiazdy. Radosław na Instagramie opublikował ich wspólne selfie z samochodu i przy okazji oznajmił, że wybiera się do teściów na pyszny obiad. 

W drodze do teściów. Będzie smacznie - napisał pod zdjęciem. 

Na fotce widzimy już bardzo pokaźnych rozmiarów brzuch Małgosi, co tylko przypomina nam, że poród może wydarzyć się w każdej chwili. Spora część internautów była przekonana, że para jest w drodze na porodówkę, a nie na niedzielny obiad. 

Już myślałam, że na porodówkę.

Pierwsza myśl, jak zobaczyłam zdjęcie, a nie przeczytałam opisu była taka, że to już ten czas i jedziecie rodzić tacy roześmiani, bo z wami to wszystko możliwe. 

Pani Małgosiu wygląda pani przepięknie. Myślałam, że wy już w drodze do szpitala - piszą pod zdjęciem zatroskani fani. 

Małgosia również pochwaliła się zdjęciami z wypadu do rodziców.

Jesteśmy przekonani, że w tak ważnym momencie Małgorzata Rozenek nie będzie miała czasu i ochoty oznajmiać na Instagramie, że akurat jedzie na porodówkę. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek podczas sesji z koniem. Porównała się do Beyonce
Więcej o:
Komentarze (24)
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pozdrawiają z samochodu. Fani dopytują: W drodze na porodówkę?
Zaloguj się
 • lob1

  Oceniono 1 raz 1

  Redakcja Gazety !!!!!!! Masz wielu czytelników,którym nie podoba się Rozenek,same złe opinie,czy wy tego nie czytacie?????? Kogo wolicie Rozenek czy czytelników.Takie bzdety tej Rozenek pokazujecie a ludzie się wściekają,bo tego już nie da się znieść ,wspomagać takich darmozjadów..Nie ma żadnego pozytywnego komentarza,a wy trwacie w tym bagnie.

 • lob1

  Oceniono 1 raz 1

  Dwóch leniuchów,którym powiodło się nie pracując ciężko.

 • lob1

  Oceniono 1 raz 1

  Tępa próżność.Jedni ciężko pracują za 2,5 tys.zł na miesiąc,a ci próżniacy żyją jak lordy,za głupie fotki,za które dostają masę forsy.Umie się baba ustawić.Była złą adwokatką teraz jest dobrą celebrytką.Wstyd!!za taką degradację.

 • lob2

  Oceniono 1 raz 1

  Wy już tak głupiejecie,że nie długo wyślesz pozdrowienia z ubikacji.Dwóch nawiedzonych się spotkało.

 • w-wroclaw

  Oceniono 1 raz 1

  A kto to jest Majdan i Rozenek ??? dwoje lanserów nie wnoszących niczego do życia społeczeństwa. Jesteśmy żałosnym społeczeństwem poświęcając uwagę tepej późności.

 • etykieta.zastepcza

  Oceniono 1 raz 1

  Njus o rozenkach sprzed dwóch dni ląduje o 0:12 na gazecianej wiadomościowej "jedynce" jako jeszcze raz "njus"?
  Przepraszam, ale to jest niepoważne.
  Zapychacie ten swój portal nic nie znaczącą medialną watą, tą samą po kilkakroć. Zmienicie ciut tytuł, ale w środku to samo rozenkowe puste g ó w n o. I tak to się miele, każdy zapychacz przez 3-4 dni obraca się po połowie "działów" waszego żałosnego portalu.
  Nie macie nic ciekawego do powiedzenia czy napisania.
  Żyjecie i żywicie się medialnym g ó w n e m.
  I wmawiacie publice, ze to delicje.
  P o j e b a ł o tu kogoś.
  Jesteście niepoważni.
  Tak, bardzo cenimy dobre i rzetelne dziennikarstwo. Do bólu.

 • flow9

  Oceniono 1 raz 1

  bardzo mądre robienie zdjęcia na autostradzie....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX