Anna Lewandowska pokazała pierwsze wspólne zdjęcie córek. Widać na nim twarz Laury. Komentuje Kożuchowska: Słodziaki!

Anna i Robert Lewandowscy od niedawna są rodzicami małej Laury. Dziewczynka poznała już swoją starszą siostrę.

Anna Lewandowska kilka dni temu urodziła swoją drugą córkę. Dziewczynka otrzymała imię Laura. Jak zdradziła mama "Lewej" w wywiadzie dla Polskiej Agencji Prasowej, poród przebiegł szybko i bezproblemowo. Trenerka wyszła już ze szpitala i cieszy się powiększoną rodziną w domowym zaciszu. Na Instagramie pojawiły się pierwsze zdjęcia Laury. Tym razem dumni rodzice sfotografowali obie córki.

Zobacz wideo

Anna Lewandowska pochwaliła się córkami na Instagramie

Zarówno Anna, jak i jej mąż Robert, często podkreślają, że rodzina jest dla nich bardzo ważna. Sławni rodzice już wcześniej zapowiadali, że chcą, aby ich córka Klara miała rodzeństwo. Tak też się stało. Dumna mama pochwaliła się ostatnio na profilu na Instagramie wyjątkowym zdjęciem. Widzimy na nim, jak Klara głaszcze swoją nowo narodzoną siostrę. 

Siostry. Rodzina jest najważniejsza - napisała Lewandowska.

 

Urocze zdjęcie Klary i Laury rozczuliło internautów. Głos zabrały także gwiazdy.

Słodziaki-szczęściary! Już zawsze będą miały siebie! - napisała Małgorzata Kożuchowska.

Wzruszające - dodała Cleo.

Lewandowscy długo nie chcieli pokazywać twarzy starszej córki. Klara nadal na większości zdjęć stoi tyłem do obiektywu, ale zdarza jej się też pozować z profilu. Na nowym zdjęciu nie jest inaczej, a za to fragment twarzy Laury. Ciekawe, czy druga córka Lewandowskich będzie częściej pokazywana w ten sposób? Niewykluczone jednak, że minie parę lat, zanim fani Roberta i Ani zobaczą, jak w pełni wyglądają obie ich córki. 

Więcej o: