Anna Lewandowska aktywna na Instagramie po raz pierwszy od narodzin córeczki. Reakcja trenerki mówi wiele

Pierwsza aktywność Anny Lewandowskiej na Instagramie po narodzinach drugiej córeczki była wyczekiwana przez wielu. Trenerka "zabrała głos" w nietypowy sposób. Jej drobna reakcja wyraża więcej niż 1000 słów!

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski zostali dzisiaj, 6 maja, po raz drugi rodzicami. Na świat przyszła ich córeczka, której dali na imię Laura. Radosną nowiną pierwszy podzielił się piłkarz, publikując na Instagramie zdjęcie z nowo narodzoną dziewczynką. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których zarówno przyjaciele sportowców, jak i fani, gratulowali potomstwa. Aktywność młodej mamy w mediach społecznościowych została zauważona nieco później. Anna dodała InstaStories, a jej reakcja wyrażona poprzez emotikonę, mówi wszystko!

Zobacz wideo Zamiłowanie do treningów przeszło na Klarę? Dziewczynka ćwiczy razem z tatą!

Anna Lewandowska wróciła do sieci po porodzie

Mówi się, że jeden gest, reakcja bądź emotikon stosowany w sferze wirtualnej - potrafią powiedzieć więcej niż tysiąc słów! Tak właśnie jest w przypadku Anny Lewandowskiej, której pierwsza po porodzie aktywność na Instagramie została natychmiastowo zauważona przez fanów. Trenerka fitness nie użyła żadnych słów, bo z pewnością trudno opisać w mediach społecznościowych moment narodzin drugiej córeczki, a dobór jakichkolwiek sformułowań mógłby być nieodpowiedni. Wystarczyła emotikona w kształcie serca, która wyraża całą miłość. 

Anna zrepostowała na swoim InstaStories post męża, w którym pochwalił się przyjściem na świat Laury Lewandowskiej, dodając do niego czerwone serduszko.

Robert LewandowskiRobert Lewandowski Instagram/ @annalewandowskahpba

Trenerka jeszcze nie udzieliła żadnego komentarza, w którym mogłaby podzielić się informacją, jak czuje się po porodzie. Niecierpliwie czekamy na jakikolwiek znak i oficjalne "przywitanie" Laury na instagramowym profilu popularnej mamy. Póki co przoduje w tym dumny tata, który nie omieszkał jako pierwszy pochwalić się pociechą. 

Mamy nadzieję, że zarówno Ania, jak i jej córeczka, cieszą się dobrym zdrowiem!

Więcej o:
Komentarze (8)
Anna Lewandowska aktywna na Instagramie po raz pierwszy od narodzin córeczki. Reakcja trenerki mówi wiele
Zaloguj się
 • andrzej.duxa

  Oceniono 5 razy 5

  ściek, pompowanie "newsa" za pieniadze...

 • farcry3

  Oceniono 4 razy 4

  To jest jakaś patologia. Kobieta po porodzie pierwsze co robi to aktywuje sie na insta... tu jest potrzebny lekarz i bynajmniej nie ginekolog.

 • dank-a11

  Oceniono 4 razy 4

  I juz dziala na insta. Ona jest jednak pomylona.Kazda minuta na insta to czas, ktory ukradla wlasnym dzieciom, pozbawiajac ich matczynej obecnosci.

 • pan_malowany

  Oceniono 2 razy 2

  Qrwa mac..5 (piec)! notek o Lewandowskiej na jednej stronie w iednym dziale, to jest chore!

 • etykieta.zastepcza

  Oceniono 7 razy 1

  Klahra und Lauhra.
  Jawohl!

 • sarna291

  Oceniono 9 razy 1

  Klara i Laura ...ładne imiona dwóch córek, w przeciwieństwie do idiotyzmów polskich intelektualnych deficytów; mia, liam, noach, alikia, fabienne, etienne, nikon, Christaina, Koko, Kaszmir....w głowie więcej kwasu niż rozumu. Chca byc tacy hamerykanscy, swiatowi, a wychodzi wiocha umysłowa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX