Anna Karwan sama skróciła sobie włosy. Efekt robi wrażenie. "Czy jest coś, czego nie potrafisz?"

Anna Karwan zapragnęła odświeżyć sobie fryzurę, a zamknięte salony fryzjerskie nie były żadną przeszkodą. Wokalistka zaskoczyła fanów nową, samodzielnie wykonaną fryzurą.

Ze względu na wspólne bezpieczeństwo większość obywateli oraz gwiazd zdecydowało się na społeczną izolację. Zamknięte pozostają też salony kosmetyczne czy zakłady fryzjerskie. Celebrytki muszą więc mierzyć się z nieznanymi dotychczas problemami. Nie mają gdzie zrobić sobie sztucznych rzęs czy paznokci. Dla wielu nie lada wyzwaniem jest też uporanie się z odrostami, a kolor nie zawsze wychodzi taki, jakby się chciało. Anna Karwan stanęła jednak przed bardziej prozaicznym wyzwaniem i udało jej się świetnie z nim uporać.

Zobacz wideo Co gwiazdy robią podczas wolnego w domach?

Anna Karwan skróciła sobie włosy

Do tej pory Annę Karwan kojarzyliśmy z długimi blond włosami. Ostatnio jednak piosenkarce najwyraźniej znudziła się taka fryzura i postanowiła nieco odmienić swój wizerunek. Wokalistka samodzielnie króciła więc swoje pasma, a efektem końcowym podzieliła się z fanami na Instagramie:

Jak się nie ma co się lubi, to się lubi, co się ma i będzie mi to musiało wystarczyć jeszcze na jakiś czas. Łukasz, jesteś ze mnie dumny?  Eh... bardzo już tęsknię. - napisała.
 

Trzeba przyznać, że wokalistka świetnie poradziła sobie ze skróceniem włosów. Podobnego zdania są jej obserwatorzy. Wyrazy swego uznania postanowili zostawić w komentarzach na Instagramie artystki:

Pięknie Pani Aniu, naturalnie zawsze najlepiej, bo prawdziwie.
Ładnie Ci w krótkich włosach.
Czy jest coś, czego nie potrafisz? Normalnie jak z tego starego serialu "kobieta pracująca", żadnej pracy się nie boi.

A jak tam Wasze fryzury? Spróbowaliście swoich sił we fryzjerstwie, czy pozwoliliście włosom swobodnie rosnąć?