Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan jako... zabawki. Fani są pod wrażeniem: Jak dwie krople wody

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan doczekali się swoich zabawek. Podobizny gwiazd zostały wykonane na szydełku, a Małgorzata pochwaliła się nimi na Instagramie.

Małgorzata Rozenek-Majdan chętnie udostępnia prace artystów, którzy tworzą jej podobizny. Ostatnio na Instagramie pojawiła się praca jednego z rysowników, który zobrazował stylizację gwiazdy z imprezy. Małgosia została bohaterką... "Simpsonów". Tym razem na warsztat małżeństwo Majdanów wzięła artystka, która specjalizuje się w szydełkowaniu. 

ZOBACZ: Małgorzata Rozenek zirytowała się na Instagramie. Poszło o rodzinne porody. "Ręce opadają"

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan do męża:

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan jako zabawki

Gwiazda zmieściła zdjęcia prac wykonanych przez Sylwię, która na Instagramie chętnie publikuje wyszydełkowane podobizny gwiazd. Stare zdjęcie Radosława i ostatnie Małgosi posłużyło artystce za inspirację do wykonania podobizn pary. Efekty są zachwycające!

Niesamowite! DZIĘKUJEMY - napisała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Pod publikacją pojawiło się sporo komentarzy, a fani pary komplementowali uzdolnioną artystkę. Twierdzili, że Małgosia w każdej wersji wygląda olśniewająco. 

Jak dwie krople wody.
Piękne! Gosia w każdej wersji zachwyca.
Wow, wyszło super - pisali internauci.

Małgorzata i Radosław niecierpliwie czekają na pojawienie się na świecie ich pierwszego dziecka. Ostatnio para opowiedziała o zbliżającym się porodzie, a zgodnie z obecnymi obostrzeniami sanitarnymi Radek Majdan nie powinien towarzyszyć małżonce w tych pięknych chwilach. Okazuje się, że dla najpopularniejszej pary w polskim show-biznesie nie ma rzeczy niemożliwych. Przyszły tata ogłosił, że jednak będzie obecny przy porodzie

Więcej o:
Komentarze (11)
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan mają swoje podobizny w postaci lalek
Zaloguj się
 • liczna_rodzina_prezesa

  Oceniono 1 raz 1

  Proponuję sprzedawać te laleczki w komplecie z długimi szpilami.

 • lob1

  Oceniono 1 raz 1

  Ludzie umierają,cierpią a Rozenek zajmuje, się pierdołami a,gazeta jeszcze to popiera i pokazuje nam to,jakbyśmy my czytelnicy byli półgłówkami.,stara baba się bawi z mężusiem zabawkami.

 • lob1

  Oceniono 1 raz 1

  Ludzie umierają,cierpią a ona się pierdołami zajmuje,a gazeta jeszcze to popiera i pokazuje nam to,jakbyśmy my czytelnicy byli półgłówkami.

 • lob2

  Oceniono 1 raz 1

  Wszyscy na nią psioczą a ona dalej istnieje.Albo redakcja gazety nie czyta komentarzy? albo robi na niej jakiś interes.

 • lob2

  Oceniono 1 raz 1

  Komentującym nie podoba się ta nachalna para ,ale oni to mają głęboko w d.... bo nic nie robią a zarabiają masę forsy.Każdy by tak chciał.Skąd ona ma taka przyzwolenie???? nie wiem,ale potrafi się wszędzie wcisnąć,byle zaistnieć i zarobić.Jak za takie pierdoły płacą,to dlaczego nie miałaby na tym zarabiać.Dopiero kilka lat jak pokazała się w mediach a już jest milionerką,bo my jej pomagamy,bo komentarzy jest setki a gazeta na tym zarabia i ona też.Zobaczycie dopiero jak się dziecko urodzi,to cała gazeta będzie oblepiona jej zdjęciami,jak karmi,jakie ciuszki kupuje.Ta baba potrafi wcisnąć się wszędzie,ma tupet i charyzmę.

 • cerrie35

  Oceniono 1 raz 1

  Ci "Fani" kupiliby nawet krzesła z wizerunkiem swoich idoli na siedzisku, żeby z radością mogli pierdzieć, że tak powiem prosto im w twarz, i nie widzieliby w tym nic niestosownego. Albo kupiliby nawet papier toaletowy z ich nazwiskiem, gdyby się dało.

 • Jacek Andrzejczyk

  Oceniono 1 raz 1

  Znowu ta parka poj..ów rozdarcie pilnować bo szczenię wyplata i będzie tragedia.

 • louis_von_cypher

  0

  spojrzenie na tę parę wolskich eunuchów intelektualnych powoduje odruch wymiotny.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX