Małgorzata Rozenek myśli o przyszłości, a Majdan wyśmiewa jej hejterów. Fani się przyłączyli: Retusz jak nic

Małgorzata Rozenek wrzuciła do sieci kolejne zdjęcia z zaokrąglonym brzuchem. Pod nimi wiele komentarzy, w tym jeden od jej męża. Wyśmiał zawistnych internautów.

Małgorzata Rozenek już niedługo przywita na świecie swoje trzecie dziecko. Razem z Radosławem Majdanem starała się o nie przez prawie trzy lata. Nie dziwi więc radość, którą pałają niemalże na każdym zdjęciu, wrzuconym przez nich do sieci. Niestety humor często starają się popsuć zawistni obserwatorzy. Były bramkarz postanowił ich wyśmiać, komentując nowy post żony.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan o apetycie w ciąży: Jem cały czas

Małgorzata Rozenek pozuje w dresie, a Radosław wyśmiewa hejterów

Ciężko oprzeć się wrażeniu, że Małgorzata Rozenek często reklamuje różne produkty na swoim Instagramie. Prawie każdy post jest sponsorowany, ale czy kogoś powinno to jeszcze dziwić? W końcu ponad milion obserwatorów do czegoś zobowiązuje. Nie inaczej było we wtorek, kiedy to "Perfekcyjna" promowała dresy jednej z zaprzyjaźnionych marek. 

Fani komplementowali gwiazdę, lecz największą uwagę przyciąga komentarz jej męża. Radosław postanowił wyśmiać hejterów i zawistnych obserwatorów żony, po prostu zamieniając się w nich.

Nie ma "brzuszka" i jeszcze chłopcy do szkoły nie chodzą. Pani Małgosiu...

Oczywiście ujął to w bardzo żartobliwy sposób, lecz każdy wie, co miał na myśli. Niektóre obserwatorki Rozenek wtórowały mu:

I noga od stołu krzywa, retusz jak nic!
Dobrze napisane. W sam punkt!

Komentarze pod zdjęciem Małgorzaty RozenekKomentarze pod zdjęciem Małgorzaty Rozenek screen Instagram / @m_rozenek

Jak widać, Małgorzata i Radosław przyzwyczaili się już do uszczypliwych uwag i mocno się zdystansowali. W końcu mierzą się z nimi praktycznie codziennie. Ostatnio internauci wychwycili, że Rozenek lekko majstrowała przy zdjęciu, bo nieco zniekształcony był stolik.

ZOBACZ TEŻ: Małgosia Rozenek i Radek Majdan opowiedzieli o zbliżającym się porodzie. Przyszły tata szykuje niespodziankę

Więcej o:
Komentarze (8)
Małgorzata Rozenek pozuje w dresie, a Majdan wyśmiewa jej hejterów. Fani się przyłączyli: Retusz jak nic
Zaloguj się
 • milorex10

  Oceniono 3 razy 3

  Pani Małgorzata przypomina mi dmuchany ryż. Nie wiem dlaczego, ale jak ją gdzieś zobaczę w internecie to zaraz przed moimi oczami pojawia się dmuchany ryż. Może by ten dmuchany ryż Pani Małgorzata zaczęła reklamować ? Wydaje się idealna do tego.

 • henrykus1943

  Oceniono 2 razy 2

  Sranie na Majdanie.

 • j-a-ga

  Oceniono 3 razy 1

  Ha ha ha. Ależ oni są zabawni, mają dystans i w ogóle w szczególe żałosne ludki.

 • nerrroli

  0

  Przyzwyczaili się ??? Nie to inaczej się nazywa BRAK HONORU i to od samego początku .

 • starsza10

  0

  Pani Małgosia i pan Radosław moga być absolutnie pewni, że im niczego nie zazdroszczę. Nie współczuję im też, bo zasłużyli na to, co niedługo będą mieli (albo raczej na co ich już nie będzie stać, bo się skończą frykasy ananasy i trzeba będzie brać się do roboty, bo trójka dzieci kosztuje.

 • tarko2

  0

  A może do pracy pójdą? Albo książki poczytają i polecą. Albo z przyjaciółmi pogadają? Ups, przecież oni nie mają przyjaciół.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX