Kylie Jenner parodiuje swoje siostry. Internauci chwalą ją za talent komediowy. "To jest niewiarygodnie dobre"

Kylie Jenner wrzuciła do sieci filmy, na których parodiuje swoje znane siostry. Wyszło zabawnie? Fani nie mają wątpliwości.

Kylie Jenner odnosi sukces za sukcesem. Ma prężnie działającą firmę kosmetyczną, sławę, a magazyn "Forbes" ogłosił ją najmłodszą miliarderką na świecie. Finansowy sukces nie szedł zazwyczaj w parze z przychylnymi komentarzami. Celebrytce zarzucano przede wszystkim brak talentu, jednak na jednym z jej najnowszych filmików internauci dostrzegli w niej talent komediowy. 

ZOBACZ TEŻ: Kylie Jenner w samym bikini pręży się na leżaku i prezentuje swój luksusowy dom. Hailey Bieber jest zachwycona

Zobacz wideo Kylie Jenner ostro trenuje, by zrobić formę na lato

Kylie Jenner naśladuje siostry

TikTok obecnie jest jedną z najbardziej popularnych aplikacji w sieci. Początkowo zdominowana przez nastoletnich użytkowników aplikacja do tworzenia krótkich filmików, teraz coraz częściej używana jest przez gwiazdy, także te największe. Kylie Jenner opublikowała dwa TikToki, na których wraz z koleżanką parodiuje swoje siostry poprzez odgrywanie scenek przy użyciu podłożonego głosu z ich reality show "Keeping up with the Kardashians". 

 

Musimy przyznać, że na filmikach Kylie wypada świetnie. Nie tylko pokazuje dystans do siebie i najbliższych, ale również swój talent komediowy. Podobnego zdania jest cała masa internautów. 

Kylie! Ludzie muszą zobaczyć cały potencjał twojego poczucia humoru.
To jest niewiarygodnie dobre.
Żyje dla takich nagrań - piszą pod postem.
 

Swoje trzy grosze wtrąciła również Kourtney Kardashian, która była sparodiowana przez młodszą siostrę. 

Ikona. (Mówię o sobie) - zażartowała.

Myślicie, że Kylie sprawdziłaby się w nieco większym komediowym formacie? 

Więcej o: