Aleksandra Żebrowska pokazała całkiem spory brzuch ciążowy. Uspokoiło to fanów, którzy mieli co do niego wątpliwości

Aleksandra Żebrowska coraz częściej pokazuje ciążowy brzuch, który jest już naprawdę duży. Jej ostatnie opublikowane zdjęcie uspokoiło fanów, którzy byli zaniepokojeni jego dość małym rozmiarem. Teraz już nie ma żadnych wątpliwości.

Aleksandra Żebrowska razem ze swoim mężem Michałem Żebrowskim oczekują trzeciego dziecka. Od momentu ogłoszenia radosnej nowiny posypały się gratulacje, a fani obserwują ich ze zdwojoną czujnością. Nic więc dziwnego, że każde zdjęcie przedstawiające ciążowe krągłości żony aktora wzbudza wiele emocji wśród fanów pary.

Zobacz wideo Dzieci gwiazd na Instagramie. Urocze zdjęcia i filmiki

Aleksandra Żebrowska pokazała brzuszek

Aleksandra razem z mężem domową izolację spędzają w Tatrach. Przy okazji angażują się w akcję #czyste tatry, o której chętnie mówią. Tym razem Ola na InstaStory zamieściła zdjęcie z mężem, na którym wyraźnie widać, już dość spory brzuch.

Jeszcze mamy takie z serii #czystetarty - podpisała zdjęcie.

Aleksandra i Michał ŻebrowskiAleksandra i Michał Żebrowski Fot. Aleksandra Żebrowska - Instagram

Z pewnością zdjęcie uspokoiło fanów, którzy ostatnio wyrazili swoje zaniepokojenie, gdy Ola opublikowała fotografię, na której była ubrana w obszerną bluzkę z falbankami. Jak wiemy, taki krój stroju idealnie nadaje się do ukrycia jakichkolwiek krągłości. Na szczęście to zdjęcie tylko potwierdza, że brzuch nigdzie się nie ukrył.

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski związek

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski są już małżeństwem od ponad dekady. Doczekali się dwójki pociech, Franciszka i Henryka, a ich najstarszy syn skończył niedawno dziesięć lat. Jakiś czas temu Ola poinformowała na swoim Instagramie, że jest w trzeciej ciąży, a niedługo potem udostępniła wideo, na którym zobaczyć możemy jej zaokrąglony brzuszek. Kto wie, może teraz państwo Żebrowscy doczekają się pierwszej córki?

Więcej o: