Martyna Wojciechowska na starym zdjęciu. Miała inny kolor włosów. Fani zachwyceni: Jaka piękna! Prosimy o więcej zdjęć

Martyna Wojciechowska opublikowała na Instagramie fotografię z dawnych lat. W takiej wersji jeszcze jej nie widzieliśmy.

Martyna Wojciechowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Często zdradza szczegóły swojego życia prywatnego. Tym razem pokazała zdjęcie z dawnych lat, które zachwyciło internautów. Choć Martyna niewiele się zmieniła, to w tamtej wersji wyglądała równie piękne.

Martyna Wojciechowska na zdjęciu sprzed lat

Na zdjęciu widzimy Martynę sprzed 25 lat (czyli miała 20). Wyznała, że zaczynała wtedy pracę jako dziennikarka motoryzacyjna. Co ciekawe, nosiła krótkie, brązowe włosy. Uwagę przykuwa także jej wysportowana figura. 

Wsiąść w samochód i pojechać w daleką podróż! Dzisiaj mogę o tym tylko pomarzyć. Ale mogę się wybrać w PODRÓŻ W PRZESZŁOŚĆ! Tak, to ja jakieś 25 lat temu, kiedy zaczynałam pracę jako dziennikarka motoryzacyjna! Zmienił się kolor włosów, ale pasja do samochodów pozostała! - napisała.
 

Fani licznie skomentowali post i nie ukrywali zachwycenia. Zauważyli również, że dziennikarka niewiele się zmieniła mimo upływu tylu lat.

Piękna kobieta kiedyś i dziś!
Jaka piękna! Prosimy o więcej zdjęć.
Obalamy mit! Uroda nie przemija, a Pani jest tego doskonałym przykładem - czytamy.
Zobacz wideo Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski pokazali, jak spędzają czas w domu i zachwycili fanów

Martyna Wojciechowska kariera

Warto przypomnieć, że Martyna najpierw zadebiutowała jako modelka TVN, a dopiero później zaczęła prowadzić program na TVN Turbo "Automaniak". Następnie prowadziła kilka programów z cyklu reality show, na przykład "Big Brothera". Od 2009 roku prowadzi program "Kobieta na krańcu świata", który do dziś cieszy się ogromną popularnością. Prywatnie od dwóch lat tworzy szczęśliwy i udany związek z podróżnikiem Przemysławem Kossakowskim.

Więcej o: