Martyna Wojciechowska świętuje urodziny Przemka Kossakowskiego na Instagramie i określa go w wyjątkowy sposób. "To musi być miłość"

Martyna Wojciechowska opublikowała na Instagramie romantyczne zdjęcie z Przemkiem Kossakowskim. W ten sposób postanowiła świętować jego urodziny.

Przemek Kossakowski właśnie kończy 48 lat i z tej okazji jego ukochana, Martyna Wojciechowska, złożyła mu życzenia na Instagramie. Pokazała romantyczne zdjęcie i skierowała do niego wyjątkowe słowa.

Zobacz: Kossakowski i Wojciechowska robią remont i pokazali kuchnię. Uwagę zwróciła lodówka. "Siedziałabym przed nią tydzień i się zachwycała"

Martyna Wojciechowska świętuje urodziny Przemka Kossakowskiego

Dziennikarka opublikowała na Instagramie fotografię z Przemkiem Kossakowskim zrobioną na sesji zdjęciowej. Para zaprezentowała się w nieco podobnych stylizacjach z dżinsem w roli głównej, a do tego Martyna całuje Przemka w policzek. To jednak nie wszystko, bo dziennikarka dodała także poruszający wpis.

Pewien wyjątkowy mężczyzna obchodzi dzisiaj 48. urodziny... Wszystkiego najlepszego, Kochanie! - napisała.
 

Oczywiście pod fotografią nie zabrakło mnóstwa życzeń i zachwytów.

Wszystkiego najlepszego.
Wyjątkowa para i wspaniali ludzie.
To musi być miłość - komentowali fani.

Przypomnijmy, że Martyna i Przemek bardzo długo ukrywali swoje uczucie. Dopiero od niedawna mówią o nim wprost i nie kryją się już w social mediach. Coraz częściej publikują wspólne zdjęcia, ale urodzinowy wpis Martyny Wojciechowski jest pierwszym tak intymnym wyznaniem. Nigdy wcześniej dziennikarka publicznie nie zwracała się w ten sposób do swojego ukochanego. Warto dodać, że ostatnio pojawiły się nawet podejrzenia, jakoby para była już po ślubie. Mówi się też, że planuje razem wybudować dom. 

Więcej: Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski są małżeństwem? Na palcu podróżniczki pojawiła się obrączka

Więcej o:
Copyright © Agora SA