Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski są małżeństwem? Na palcu podróżniczki pojawiła się obrączka

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski sformalizowali swój związek? Podróżniczka pochwaliła się zdjęciem, na którym widać obrączkę.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski jak wiele innych gwiazd promują akcję #Zostańwdomu. Od kilkunastu już dni spędzają razem czas w domu na warszawskim Żoliborzu. Niemalże codziennie wrzucają zdjęcia, pokazując fanom, jak zagospodarować mnóstwo wolnego czasu. Podróżniczka na przykład zaproponowała fanom pod jednym z ostatnich zdjęć, by rozwiązywali krzyżówki. Przy okazji pochwaliła się błyskotką na serdecznym palcu.

Zobacz wideo Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski pokazali, jak spędzają czas w domu i zachwycili fanów

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski są małżeństwem?

Gospodyni "Kobiety na krańcu świata" rozwiązywała w niedzielę krzyżówki. Niestety nieco przeszkadzał jej w tym kot. Wszedł na barki podróżniczki, co ta postanowiła uwiecznić na zdjęciu.

Niedziela pełna adrenaliny i przygód! Kot obiecywał, że będzie pomagać w rozwiązywaniu krzyżówki, a skończyło się jak zwykle.

Fani z radością komentowali post Wojciechowskiej. Wielu z nich pisało, że spędza kolejny wolny dzień podobnie. My jednak patrzymy na coś innego. Na serdecznym palcu Martyny pojawiła się obrączka. 

Czy to oznacza, że Wojciechowska i Kossakowski sformalizowali swój związek? Póki co oboje milczą i pewnie będą milczeć jeszcze długo. Para nigdy nie lubiła opowiadać o swojej miłości. Na pytania dziennikarzy po prostu nie odpowiadają, choć zdarza im się opublikować wspólne selfie. Przypomnijmy, spotykają się już od ponad dwóch lat i przez długi czas ukrywali szczegóły swojej relacji. Z czasem zaczęli się jednak pojawiać na branżowych imprezach i polubili pozowanie do zdjęć na ściankach. 

CW

Więcej o:
Komentarze (15)
Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski są małżeństwem? Na palcu podróżniczki pojawiła się obrączka
Zaloguj się
 • patatajhauhau

  Oceniono 8 razy 6

  Shalom Martyna!

 • Helena Potępa

  Oceniono 8 razy 4

  Cieszę się, że jesteście razem. Mam wrażenie, że tak wiele Was łączy. Nie marnujecie życia i to w Was najbardziej mi się podoba.Imponujecie mi. Ja tak nie umiałam, bądź byłam za leniwa. Bądźcie szczęśliwi.

 • lilek6

  Oceniono 1 raz 1

  Miłość w czasach zarazy :)) Gratulacje!

 • Paweł Wróblewski

  Oceniono 1 raz 1

  Hasło prawdziwego podróżnika na dziś - zostań w domu ! ? Cóż za ironia losu.

 • melasawk

  Oceniono 3 razy 1

  To jest jedni z nielicznych celebrytów, którzy są normalni i nie denerwują swoim infantylizmem. Bardzo do siebie pasują. Ja im kibicuje od początku. Dobrana para.

 • 1janeczek2

  Oceniono 9 razy 1

  Kobieta z tatuażami, beznadzieja

 • lusjola

  Oceniono 5 razy 1

  Jeśli tak to serdecznie gratuluję !!!

 • wejsunek47

  Oceniono 13 razy 1

  szlajanie się za forsę podatników po 5 gwiazdkowych hotelach i kręcenie filmików bez treści z wyższością białego nadczłowieka nie czyni z tej celebrytki "podróżniczki"... a kto ja dmucha to jej prywatna sprawa a nie temat dla GW

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX