Martyna Gliwińska w końcu pokazała swojego syna! "Teraz ja to ja i on, Kazik"

Martyna Gliwińska opublikowała w sieci pierwsze zdjęcie z synem. Fani zachwyceni.

Dwa tygodnie temu na świat przyszło pierwsze dziecko Martyny Gliwińskiej i Jarosława Bieniuka, syn Kazimierz. Informacje podał tygodnik "Na żywo". Sama zainteresowana przez długi czas milczała. Teraz przyszedł jednak czas na pochwalenie się swoim szczęściem. Gliwińska wrzuciła do sieci zdjęcie z maluchem. 

Zobacz wideo Martyna Gliwińska opowiada o ciąży

Martyna Gliwińska pokazała pierwsze zdjęcie syna

Gliwińska opublikowała pierwszą fotografię z Kazimierzem na Instagramie we wtorek po południu. Post opatrzyła naprawdę uroczym opisem. 

Teraz ja to ja i on, Kazik. Miłość mojego życia. Nadzieja na dobre dziś i jutro. Dobraliśmy się idealnie.
 

Fani nie kryli zachwytu i życzyli młodej mamie i chłopcu wszystkiego co najlepsze.

Śliczny bobas, piękny naprawdę gratuluje ślicznego synka
Przecudnie. Dużo zdrowia dla Was.
Jest piękny, a Pani jest supermamką!
Cudo! Cukiereczek!

Fakt, zdjęcie jest naprawdę urocze, a chłopiec słodki. 

Przypomnijmy, ojcem Kazika jest były (?) partner Martyny Jarosław Bieniuk. Mówiła o tym sama zainteresowana kilka miesięcy temu w rozmowie z magazynem "Na żywo". 

Tak, to prawda. Jestem w ciąży z Jarkiem Bieniukiem. Nie znaczy jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, ponieważ Jarek uznał to za problem. Jest teraz szantażowany przez swoją matkę, która, bardzo delikatnie mówiąc, nie wyraziła aprobaty dla mojego stanu - zwierzyła się tygodnikowi.

Mamy nadzieję, że teraz, po narodzinach dziecka, wszystko się ułoży. Może przyrodnie rodzeństwo poznało już Kazika? Życzymy mu dużo zdrowia!