Nocne harce Blanki Lipińskiej i Barona. Pisarka pochwaliła się, jak spędza czas z ukochanym

Blanka Lipińska i Baron zostali nietoperzami na czas izolacji i ą aktywni głównie nocami. Autorka "356 dni" chętnie pokazuje, co robią, gdy wszyscy śpią.

Związek Blanki Lipińskiej i Aleksandra Barona jest dość świeży. Prawda, o tym, że się spotykają, wyszła na jaw, gdy paparazzi przyłapali ich na spacerze po plaży. Blanka potwierdziła związek, a potem na jej instagramowej relacji pojawiło się wspólne zdjęcie z ukochanym. Na tym nie poprzestała, bo codziennie przeglądając relacje Blanki, możemy dowiedzieć się, jak rozwija się związek. Nie inaczej było tym razem.

Nocne harce Blanki Lipińskiej i Barona

Okazuje się, że w czasie izolacji para ma słabość do sprzątania w mieszkaniu Lipińskiej. Oprócz tego Blanka nocami gotuje, a zdjęciami skonsumowanych potraw chwali się na instagramowej relacji. Zdjęcia potraw i relacje ze wspólnego wieczora znajdziecie w naszej galerii. 

Ostatecznie zakochani kolejny raz położyli się o 6:00 rano. Warto zaznaczyć, że Blanka nie konsumuje z ukochanym przygotowanych dań. Wyznała, że do życia wystarczą jej: wino, kapusta kiszona, jajka i wino. 

Zobacz także: Blanka Lipińska opowiada o początkach znajomości z Baronem. "To ja na niego zapolowałam"

Przypomnijmy, producenci filmu "365 dni" i platforma Netflix przygotowali niespodziankę dla użytkowników serwisu streamingowego. Od 1 kwietnia można zobaczyć ekranizację bestsellera Blanki Lipińskiej. Autorka może odetchnąć, bo fani nie będą ją już wypytywać, gdzie legalnie można obejrzeć film. 

DK

Więcej o:
Komentarze (7)
Nocne harce Blanki Lipińskiej i Barona. Pisarka pochwaliła się, jak spędza czas z ukochanym
Zaloguj się
 • cerrie35

  Oceniono 3 razy 3

  Bestsellera? Chyba gniota dla dziewic, którym się marzy kochanek rodem z harlequina :-P

 • rusham

  Oceniono 2 razy 2

  pobawią się, we wsadzanego i dadzą se, ze sobą spokój!

 • zarafi33

  Oceniono 4 razy 2

  Z wyglądu 50, ale mentalnie 15 lat

 • napohybelpolitykom

  Oceniono 2 razy 0

  Czekam na info czy były już zabawy z kakaowym okiem.

 • doubletea

  0

  Przejdzie im.

 • siemowit11

  Oceniono 5 razy -5

  Jeśli Wam się nie podoba,to po co oglądacie?Ja jestem zachwycona książką, filmem i aktorami kreującymi główne role.Super!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX