Córka Katarzyny Cichopek dorwała się do kosmetyków. Makijaż, który zrobiła aktorce, to jeszcze nic. Spójrzcie na twarz Hakiela

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel pochwalili się nowymi zdolnościami swojej córki Heleny. W ruch poszły cienie do powiek i szminka.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel razem z dziećmi pozostają w domu. Izolacja jednak im nie straszna. Zarówno aktorka, jak i tancerz nie nudzą się i fantastycznie organizują czas swoim pociechom. Na Instagramie oboje pochwalili się plastycznymi zdolnościami 6-letniej córki Heleny. Okazuje się, że dziewczynka ma smykałkę do robienia make-upu. 

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek zdradza, jak powstaje Kinga z "M jak Miłość"

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zostali modelami

Wizyty w spa, salonach piękności czy u kosmetyczki teraz nie są możliwe. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel jednak nie muszą wychodzić, by zadbać o wizerunek. Oboje oddali się w ręce córki Heleny, która zrobiłam im makijaże. Rodzice 6-latki dzielnie znosili kolejne pociągnięcia pędzlem, które fundowała im córka. 

Pytaliście o bardziej wystrzałowy makijaż... specjalistką w tej dziedzinie jest moja córeczka Helenka. Może tutorial? - napisała pod instagramowym zdjęciem Cichopek. 

W przypadku Katarzyny Cichopek córka ograniczyła się do pomalowania powiek. Jednak makijaż Marcina Hakiela był dużo bardziej złożony. Helena podkreśliła różowym i mieniącym się cieniem oczy taty. Później przyszła pora na usta, na których pojawił się błyszczyk. Na policzkach nie mogło zabraknąć natomiast różu. Ostatecznie 6-latka pomalowała nawet czoło tancerza. Ten wydawał się z tego powodu bardzo zadowolony. 

Odwiedziłem domowy salon piękności, efekty przeszły najśmielsze oczekiwania - śmiał się na Instagramie Hakiel. 

Fani komentują

Pod zdjęciami Cichopek i Hakiel szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani chwalili celebrytów, że organizują córce czas, a dodatkowo pozwalają jej się artystycznie wyżyć. 

Fajny pomysł na spędzanie wolnego czasu.
Gratulacje, zdolna dziewczynka.
Tatusiowi też nie odpuściła.
Młoda już może robić piękne charakteryzacje w teatrze - pisali.

I faktycznie. Być może Helena w przyszłości będzie pracowała jako charakteryzatorka. Już teraz widać potencjał. 

AG 

Więcej o:
Komentarze (1)
Córka Katarzyny Cichopek dorwała się do kosmetyków. Makijaż, który zrobiła aktorce, to jeszcze nic. Spójrzcie na twarz Hakiela
Zaloguj się
  • ferdynand_007

    0

    Ja pier...lę, jakie to jest przeurocze. Dziecko maluje mamusi twarz.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX